Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

A.N.A. TOUR Biuro Turystyczne -5%


ul.Ludowa 6A,
72-500 Międzyzdroje,
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE


Liczba miejsc: 60
Cena za nocleg już od: 50 PLN lub 10 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 5%

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjaroomservicesalasaunasolariumtvtvsat

OFERTA:


Nasza firma powstała w roku 2002. Jej głównym celem, jest zapewnienie - w sposób profesjonalny, bazy noclegowej w hotelach, pensjonatach i apartamentach, a także w pokojach gościnnych oraz ośrodkach wczasowych.
Wykorzystując wszelkie walory przyrodniczo-turystyczne naszego przepięknego regionu Wyspy Wolin oraz "Perły Bałtyku" jaką są niezmiennie od lat Międzyzdroje, staramy się zapewnić Państwu pełen wachlarz usług, w zakresie organizacji bazy noclegowej, a także organizacji wielu form aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wypoczynek z nami, to gwarancja 100% uczciwości i profesjonalizmu. Biuro działa na podstawie Zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki Nr-Z-018/02 wydanego przez Wojewodę Zachodniopomorskiego. Oczywiście posiadamy Wpis do ewidencji działalności gospodarczej: HU 035 /02. Posiadamy także gwarancję ubezpieczeniową - Polisa seria A Nr 0012261 wydana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń - Spółka Akcyjna.
Przez cały okres naszej działalności, naszym nadrzędnym celem było i będzie zapewnienie Państwu miłego spokojnego i pełnego niezapomnianych wrażeń wypoczynku, w przystępnych cenach.
Prosimy o kontakt poprzez e-mail lub telefonicznie, a z radością udzielimy Państwu wszelkich, wyczerpujących informacji.

NASZA OFERTA W BRANŻACH:

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


A.N.A. TOUR Biuro TurystyczneA.N.A. TOUR Biuro TurystyczneA.N.A. TOUR Biuro TurystyczneA.N.A. TOUR Biuro Turystyczne
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie