Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

APARTAMENTY W SOPOCIE I GDAŃSKU


Bitwy Pod Płowcami,Piastowska,
81-700 Sopot,Gdańsk,
woj. POMORSKIE


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 100 PLN lub 23 EURO

parkingtelefontvtvsat

OFERTA:


W samym sercu Sopotu oraz na pograniczu Sopotu z Gdańskiem (Gdańsk-Jelitkowo), a także na Starym Mieście znajdują się dostojne i ekskluzywne Apartamenty, które przyjmują niezwykłych Gości strzegąc ich prywatności. Zachwycają elegancją, niepowtarzalną atmosferą i luksusem.

Serdecznie zapraszamy do pobytu w naszych wyjątkowych Apartamentach Sopockich i Gdańskich stanowiących idealną alternatywę dla usług hotelowych zarówno dla wyjazdów urlopowych jak i podróży służbowych.

W przypadku podróży służbowych, prywatny apartament daje swobodę prowadzenia rozmów biznesowych w kameralnych warunkach oraz komfort pobytu niespotykany w hotelach. Położenie w centrum miasta pozwala lepiej zadysponować czas wolny od pracy.

Podczas urlopu nasze apartamenty pozwalają na pełną swobodę i dowolność spędzania wolnego czasu, a świetne położenie w turystycznym centrum Sopotu oraz Gdańska zapewni moc atrakcji.

Apartamenty przeznaczone są dla 1-4 osób. Dla małych dzieci zapewniamy dodatkowe łóżeczka. Możliwy pobyt z niedużymi zwierzętami.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


APARTAMENTY W SOPOCIE I GDAŃSKUAPARTAMENTY W SOPOCIE I GDAŃSKUAPARTAMENTY W SOPOCIE I GDAŃSKU
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie