Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWEREKOMENDOWANY

BALTICA RESIDENCE -5%


ul.Na Wydmach 13,
81-776 Sopot,
woj. POMORSKIE
tel.: + 48 58 35 10 500,
fax: +48 58 55 52 801

 E-mail
 Strona WWW

Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 270 PLN lub 58 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 5%

OFERTA:


Witamy w Baltica Residence położonym ok. 150 metrów od plaży, w dolnym Sopocie w uroczej, cichej, dzielnicy miasta - Karlikowo, w odległości 120 metrów od naszego rodzimego Hotelu Villa Baltica.
To w nim znajduje się główna recepcja, gdzie będzie odbywało się meldowanie i wszelkie formalności związane z pobytem w Baltica Residence. Wysoki standard 17 wyposażonych pokoi oraz lokalizacja zapewni Państwu doskonałe warunki do wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół o każdej porze roku. Zapraszamy na pobyty indywidualne oraz grupowe. Naszym gościom oferujemy noclegi w nowoczesnych i komfortowych warunkach. Serdecznie zapraszamy!
Dodatkową atrakcją dla gości stanowi Baltiqa Day Spa mieszcząca się w odległości 120 metrów. Naszym Gościom hotelowym oferujemy 15% rabat na wszystkie zabiegi oraz - specjalnie na życzenie - masaż z dojazdem do gościa. W pobliżu znajduję się również ścieżka rowerowa oraz piękne tereny dla miłośników biegania.
W sezonie letnim zapraszamy naszych gości na plażę, gdzie znajduję się nasza Restauracja Balticana, która oferuje smaczne i świeże ryby.

NASZA OFERTA W BRANŻACH:

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


BALTICA RESIDENCE
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie