Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

BARANOWSKI Kompleks Gastronomiczno-Hotelowy


ul.Stawiskowska 32,
18-421 Piątnica,
woj. PODLASKIE


Liczba miejsc: 58
Cena za nocleg już od: 180 PLN lub 39 EURO

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalasaunasolariumtelefontvtvsat

OFERTA:


Lokalizacja: w sercu obszaru "Zielonych Płuc Polski", na pograniczu jednego z najcenniejszych obiektów przyrodniczych Europy: Biebrzańskiego Parku Narodowego i Narwiańskiego Parku Narodowego; dogodne położenie przy trasie Warszawa - Augustów (E-61) - 5 km od centrum Łomży. Tylko 135 km od Warszawy w kierunku północno-wschodnim.
Najdogodniejsza baza wypadowa do Biebrzańskiego Parku Narodowego i Narwiańskiego Parku Narodowego. Koryto rzeczne Narwi i Biebrzy tworzy prawdziwy labirynt wodny i jest ostatnim tego typu w Europie. Ranga Biebrzańskiego Parku Narodowego i Narwiańskiego Parku Narodowego zwanego "Polską Amazonią" pozwala stawiać je na równi z takimi perłami naszej przyrody jak Puszcza Białowieska czy Tatrzański Park Narodowy.
Hotel "BARANOWSKI" czeka na odkrywców niepowtarzalnego zbiorowiska flory i fauny doliny Narwi i Biebrzy, gości lubiących ciszę, spokój i aktywny wypoczynek w kontakcie z przyrodą.
Idealny obiekt na konferencje, sympozja, zjazdy, szkolenia, bankiety, spotkania integracyjne, zielone szkoły, plenery, garden party oraz wypoczynek weekendowy.
Cicha i kameralna atmosfera sprawia, że proces nauki i integracji przebiega u nas bardzo efektywnie. Hotel wraz z jego personelem zapewnia optymalne warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku dla osób zmęczonych współczesną cywilizacją.
Solidny standard - pachnące nowością pokoje, nowoczesne zaplecze rekreacyjne i konferencyjne. Gwarantowana czystość, uśmiechnięty personel, znakomita kuchnia i przystępne ceny.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


BARANOWSKI Kompleks Gastronomiczno-HotelowyBARANOWSKI Kompleks Gastronomiczno-HotelowyBARANOWSKI Kompleks Gastronomiczno-HotelowyBARANOWSKI Kompleks Gastronomiczno-HotelowyBARANOWSKI Kompleks Gastronomiczno-HotelowyBARANOWSKI Kompleks Gastronomiczno-HotelowyBARANOWSKI Kompleks Gastronomiczno-HotelowyBARANOWSKI Kompleks Gastronomiczno-HotelowyBARANOWSKI Kompleks Gastronomiczno-HotelowyBARANOWSKI Kompleks Gastronomiczno-Hotelowy
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie