Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Belvedere**** Resort & Spa -25%


ul.Droga do Białego 3,
34-500 Zakopane,
woj. MAŁOPOLSKIE


Liczba miejsc: 400
Cena za nocleg już od: 495 PLN lub 107 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 25%

basencafedrinkbarklimanetparkingrestauracjaroomservicesalasaunatvtvsat

OFERTA:


Wybudowaliśmy nasz hotel w pięknym miejscu, blisko centrum Zakopanego, a jednocześnie na uboczu, w zacisznej części miasta, przy wejściu do Doliny Białego, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Takie położenie pozwala bardzo szybko się zrelaksować i gwarantuje fantastyczny wypoczynek.

Architektura i wystrój hotelu nawiązują do epoki lat dwudziestych, co połączone z elementami stylu regionalnego nadaje hotelowi atmosferę ciepłą i wyrafinowaną zarazem. W takim klimacie urządzone jest 130 luksusowo wyposażonych pokoi i 30 eleganckich apartamentów.

Hotel jest też świetnie przygotowany do organizacji i obsługi konferencji i szkoleń. Sale konferencyjne są klimatyzowane i nowocześnie wyposażone. Jest ich 7, mieszczą od 25 do 340 osób i mogą być ze sobą łączone.

Gdyby nie to, że Zakopane jest takie piękne, z hotelu właściwie można by nie wychodzić. Rano możesz zacząć od wizyty w Centrum wodnym i termalnym, gdzie będziesz mógł na przemian pławić się w błękitnej wodzie i relaksować w saunie albo łaźni. Jeśli będzie rozpierać Cię energia, spróbujesz swoich sił na korcie do squasha, na siłowni albo na sali gimnastycznej, biorąc udział w zajęciach aerobiku czy grając w koszykówkę. Jeśli pogoda zawiedzie, nie oznacza to, że wrócisz nieopalony - zawsze jeszcze masz szansę odwiedzić hotelowe solarium. Zmęczeni nadmiarem aktywności będą mogli zregenerować siły w Morskim Instytucie Zdrowia i Urody Thalgo, fundując sobie przeróżne zabiegi odnowy biologicznej. Dzień można zakończyć na partyjce wirtualnego golfa, w kręgielni albo przy stole bilardowym.

Nasi goście specjalni będą mieli do dyspozycji elegancki pokój dla VIP-ów. Spędzicie tu czas w luksusowy sposób, zaprosicie znajomych na drinka, omówicie sprawy, zagracie partyjkę w bilarda, a ogień będzie strzelał w kominku... Do Waszej dyspozycji oddamy barek pełen wybornych trunków, w którym sami będziecie mogli się obsłużyć.

Każdy wybór z kart naszych restauracji i barów jest wystarczającym powodem, żeby nas odwiedzić.
W barach podadzą Ci prawdziwą magię w szkle (U-boot, Lobby Bar).
Wizyta w Restauracji Ziemiańskiej i Restauracji Wieniawa będą dla Twojego podniebienia niezapomnianym przeżyciem.
Na tarasie Restauracji Pod Aniołem patrząc na wierzchołki gór będziesz poznawał artyzm regionalnej kuchni.
W Kawiarni Wiedeńskiej poznasz elegancką formę słodkiej rozpusty.

Hotel spełnia wszystkie warunki, by zapewnić komfortowe poruszanie się gości niepełnosprawnych.

Jeśli zdecydujesz przyjechać samochodem, oddamy do Twojej dyspozycji podziemne parkingi hotelowe.
Będziesz miał tu możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego.
Do hotelu możesz przyjechać ze swoim zwierzęciem.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


Belvedere**** Resort & SpaBelvedere**** Resort & SpaBelvedere**** Resort & SpaBelvedere**** Resort & SpaBelvedere**** Resort & SpaBelvedere**** Resort & Spa
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie