Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

BURSZTYNOWY PAŁAC****


Strzekęcino 12,
76-024 Świeszyno,
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE


Liczba miejsc: 150
Cena za nocleg już od: 280 PLN lub 61 EURO

basencafedrinkbarklimanetrestauracjaroomservicesalasaunasolariumtelefontvtvsat

OFERTA:


Pałac położony wśród wspaniałego ogrodu, blisko jeziora, które za swój dom upodobały sobie głównie dzikie kaczki oraz majestatyczne białe i czarne łabędzie. Spędzenie kilku chwil, szczególnie o zachodzie słońca, sprawi, że każdy zrozumie jak mogą spełniać się skryte marzenia.

Jesteśmy zaszczyceni mogąc zaprezentować Państwu ekskluzywny kompleks hotelowy, który tworzą Bursztynowy Pałac, urocza Rezydencja Myśliwska oraz Biały Pałac. Pomiędzy pałacami pobłyskuje błękitną taflą niewielkie jezioro. Całość otacza starannie utrzymany park krajobrazowy. Stylowo zachowany wystrój wnętrz i przepiękne otoczenie nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat.
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 63 pokoje oraz 4 apartamenty - Królewski oraz Książęce. Każdy pokój jest inny, wyjątkowy. Część z nich ma widok na imponujący ogród, część na otaczający las, skąd czasami słychać pohukiwanie sowy.
Marzycie Państwo o zanurzeniu się w krystalicznie czystej, cieplutkiej wodzie basenu, z którego rozciąga się wspaniały widok na ogród. Położyć się wygodnie na leżaku, zwróconym do słońca lub znaleźć ochłodę pod jednym z ogromnych, rozłożystych drzew w naszym ogrodzie. Gdy zabraknie słońca, możecie oszukać pogodę kilkuminutową sesją w solarium, a gdy walczycie z kilkoma dodatkowymi kilogramami nasz trener przygotuje specjalnie dla Państwa program fitness oraz ćwiczenia w profesjonalnie urządzonej siłowni. A potem zanurzyć się wygodnie wśród bąbelków jacuzzi lub wygrzać się w saunie…
Pałacowa tradycja kulinarna, zadziwia bogactwem i różnorodnością potraw, od wyszukanych dań z dziczyzny po delikatne przysmaki owoców morza. Jest przez nas starannie pielęgnowana, a wielowiekowe receptury nieustannie udoskonalane. Zapraszamy Państwa na dania ze świeżych owoców morza w każdą środę i piątek.

Wyjątkowe wnętrza Bursztynowego Pałacu sprzyjają organizowaniu balów i wieczorów muzycznych, ale także kameralnych przedstawień teatralnych i artystycznych. Stoły udekorowane starymi oryginalnymi kandelabrami, koncerty muzyki klasycznej tworzą rzadko spotykany, niezapomniany klimat.
W stylowych wnętrzach stworzyliśmy bardzo funkcjonalne Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne, w wyjątkowym otoczeniu organizujemy pobyty konferencyjne, sympozja, kongresy, wystawy promocyjne. Sale konferencyjne od 20 do 150 miejsc, profesjonalny sprzęt audiowizualny i wykwalifikowana obsługa zapewnią komfortowe warunki pracy. W przerwach obrad przygotujemy dla uczestników konferencji słodki poczęstunek: rogaliki drożdżowe z domowymi powidłami, ciasta, ciasteczka, kawa, herbata, zimne napoje.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


BURSZTYNOWY PAŁAC****BURSZTYNOWY PAŁAC****BURSZTYNOWY PAŁAC****BURSZTYNOWY PAŁAC****BURSZTYNOWY PAŁAC****BURSZTYNOWY PAŁAC****BURSZTYNOWY PAŁAC****BURSZTYNOWY PAŁAC****BURSZTYNOWY PAŁAC****BURSZTYNOWY PAŁAC****BURSZTYNOWY PAŁAC****BURSZTYNOWY PAŁAC****
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie