Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

CASTLE INN


Plac Zamkowy, ul.Świętojańska 2,
00-288 Warszawa,
woj. MAZOWIECKIE


Liczba miejsc: 48
Cena za nocleg już od: 190 PLN lub 41 EURO

klimanetsalatelefontvtvsat

OFERTA:


CASTLE INN to elegancki obiekt noclegowy usytuowany na terenie tętniącej życiem warszawskiej Starówki w pięknej, szesnastowiecznej kamienicy Kościelskich. Od Zamku Królewskiego dzieli nas 10 metrów. Z naszych okien goście podziwiać mogą Zamek i Kolumnę Zygmunta lub Katedrę od której oddziela nas jedynie wewnętrzny dziedziniec. Do Rynku Starego Miasta można dojść w 2 minuty, a do współczesnego centrum Warszawy 15-min spacerkiem.

Obiekt został zaprojektowany przez warszawskich artystów. Pokoje mają wyjątkowe wnętrza, każdy pokój jest inny i stanowi oddzielny projekt artystyczny. Niektóre są bardzo twórcze i odważne, niektóre są po prostu miłymi ale nietuzinkowymi miejscami do spania.

Oferujemy 21 pokoi o wysokim standardzie, wszystkie z komfortowymi łazienkami, wyposażone w telewizory LCD i darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu. Dysponujemy pokojami jedno- dwu- i trzyosobowymi w dwóch standardach: standard castle view i apartament de luxe, czyli bardzo duże pokoje z najlepszym widokiem.

Proponujemy też skorzystanie z naszej salki konferencyjnej mogącej pomieścić jednorazowo 15 osób.

W wyjątkowym wypadku Castle Inn zastrzega sobie prawo do zmiany wcześniej wybranego wybranego pokoju na inny w ramach tej samej kategorii.

NASZA OFERTA W BRANŻACH:

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


CASTLE INNCASTLE INNCASTLE INN
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie