Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWEREKOMENDOWANY

CENTRUM UŁAN SPA


ul.Tartaczna 10,
77-100 Bytów,
woj. POMORSKIE
tel.: +48 59 822 32 47,
fax: +48 59 822 66 47

 Promocja
 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 85 PLN lub 18 EURO

OFERTA:


Jeśli cenisz sobie wygodę, spokój i pełny relaks w komfortowych pokojach, wszystko to znajdziesz w hotelu prowadzonym przez naszą rodzinę.

Centrum Ułan SPA to wyjątkowe miejsce położone w Bytowie na Kaszubach oferujące noclegi, kompleksową odnowę biologiczną, a także odpoczynek i relax w jedynym na pomorzu Ogrodzie Japońskim.

Posiadamy baseny, jacuzzi, łaźnię parową , saunę, zaplecze konferencyjne oraz monitorowany parking.

Zapewniamy życzliwą i profesjonalną obsługę i gwarantujemy, że po wizycie w naszym Centrum Ułan SPA będą Państwo wypoczęci, odprężeni i gotowi wrócić tutaj po raz kolejny.
Podczas pobytu w Hotelu Ułan mogą Państwo oprócz noclegu w pokojach standard lub de lux odpocząć również w strefie SPA składającej się z:

-strefy wellness,

-łaźni parowej,

-jacuzzi,

-gabinetów zabiegowych

"Ogród Japoński przy hotelu to nowość w pojmowaniu atrakcji turystycznej w Polsce. Woda to życie i ruch, a głazy to trwałość w przyrodzie,symbioza ciszy i wypoczynku. Harmonia w Ogrodzie Japońskim to elegancja połączona z prostotą. Wijące się strumyki , pomiędzy inną niż w Europie japońską roślinnością, azalią japońską, klonami palmowymi, wiśniami, magnoliami to podstawa. Niespodzianki to duże rośliny: Pinus silvestris "Watererii", Pinus nigra, Pinus sylvestris, Juniperus media "Pfitzeriana"-bonsai, misy abachi, kaskady, herbaciarnia i mostek. Centrum Ułan SPA chce połączyć Gości lubiących ciszę i tych lubiących Polską gościnność."

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


CENTRUM UŁAN SPACENTRUM UŁAN SPACENTRUM UŁAN SPACENTRUM UŁAN SPACENTRUM UŁAN SPACENTRUM UŁAN SPACENTRUM UŁAN SPACENTRUM UŁAN SPACENTRUM UŁAN SPACENTRUM UŁAN SPACENTRUM UŁAN SPACENTRUM UŁAN SPA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie