Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

CHATA ZA WSIĄ*** HOTEL-RESTAURACJA


ul.Górska 1,
58-533 Mysłakowice,
woj. DOLNOŚLĄSKIE


Liczba miejsc: 113
Cena za nocleg już od: 120 PLN lub 27 EURO

basencafedrinkbarnetparkingrestauracjasalasaunasolariumtelefontvtvsat

OFERTA:


Serdecznie Państwa witamy na naszej stronie i dziękujemy za zainteresowanie naszym obiektem. Naszą rodzinną firmę tworzymy od ponad 20 lat. Powszechnie uważa się, iż Hotel - Restauracja Chata za wsią jest jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc na mapie gastronomiczno-hotelarskiej regionu jeleniogórskiego. Naszymi atutami są pasja i oddanie, z jakimi prowadzimy obiekt, a także ciągłe realizowanie motta: "tanio, gościnnie i z klasą".

Zapraszamy Państwa do naszego Hotelu- Restauracji "Chata za wsią" położonego w Mysłakowicach przy głównej drodze z Jeleniej Góry (3 km) do Karpacza (9 km).Okolica ta tak urzekła pięknem króla pruskiego Fryderyka Wilhelma III, że miał on tutaj swoją letnią rezydencję królewską. Na ziemi tej osiedlili się w I połowie XIX wieku Tyrolczycy, którzy wybudowali domy tyrolskie, będące dzisiaj zabytkami architektonicznymi.
Hotel jest usytuowany na obrzeżach lasu, jest doskonałym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi , a także dla osób poszukujących natury, ciszy i przyjaznej atmosfery.

Organizować stąd można wycieczki w Karkonosze (Śnieżka 1602 m n.p.m.), jak i po całym Dolnym Śląsku.

Serdecznie zapraszamy i obiecujemy uczynić wszystko co w naszej mocy, abyście Państwo chcieli do nas powrócić.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


CHATA ZA WSIĄ*** HOTEL-RESTAURACJACHATA ZA WSIĄ*** HOTEL-RESTAURACJACHATA ZA WSIĄ*** HOTEL-RESTAURACJACHATA ZA WSIĄ*** HOTEL-RESTAURACJACHATA ZA WSIĄ*** HOTEL-RESTAURACJACHATA ZA WSIĄ*** HOTEL-RESTAURACJACHATA ZA WSIĄ*** HOTEL-RESTAURACJACHATA ZA WSIĄ*** HOTEL-RESTAURACJA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie