Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

DUO Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe


ul.Turystyczna 10A,
23-300 Janów Lubelski,
woj. LUBELSKIE


Liczba miejsc: 86
Cena za nocleg już od: 80 PLN lub 18 EURO

cafedrinkbarnetparkingrestauracjasalatelefontvsat

OFERTA:


Hotel DUO Centrum Szkoleniowo - Wypoczynkowe w Janowie Lubelskim - położone jest w otulinie Parku Krajobrazowego "LASY JANOWSKIE", na południe od Janowa Lubelskiego i usytuowane w najładniejszym miejscu nad 40 h "Zalewem Janowskim" w bezpośredniej bliskości wody, otoczone "morzem" lasów i plażami.

14 km od Hotelu Duo w Chrzanowie IV znajduje się stok narciarski.

Hotel położony jest ok. 2,5 km od Janowa Lubelskiego i drogi krajowej 19 Lublin - Rzeszów - Barwinek, lecz do hotelu prowadzą dobre drogi dojazdowe.

Specyfikę tego miejsca tworzy współwystępowanie wysokich walorów przyrodniczych, miejsc historycznych i wypoczynkowo - rekreacyjno - turystycznych.
Człowiek tutaj musi bezpośrednio obcować z naturą i żyć z nią w symbiozie, gdyż jest to miejsce, które zachowało niezmienione cechy środowiska naturalnego. Jest miejscem czystym ekologicznie, a jednocześnie miejscem bardzo bezpiecznym, cichym i spokojnym.
Dlatego też, bez żadnych obaw możemy do tego miejsca się udać i w nim przebywać, gdyż dla wszystkich Gości, Hotel DUO będzie swoistą OAZĄ.
Hotel DUO Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe w Janowie Lubelskim, położony jest nad zalewem janowskim w otulinie Parku Krajobrazowego "LASY JANOWSKIE", na pograniczu lasu i w bezpośredniej bliskości akwenu. Do hotelu prowadzą bardzo dogodne drogi dojazdowe.

Hotel DUO dysponuje 90 miejscami noclegowymi w tym w klasie biznes do 38 i w klasie ekonomicznej 54 miejscami w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Szczególnie polecamy pokoje klasy biznes - SUPERIOR i PREMIUM, które w pełni zaspokoją potrzeby osób, które obracają się w kręgach biznesowych. Znajdziecie tu Państwo, wymarzone warunki do wypoczynku jak i pracy, gdyż Hotel DUO jest swoistą OAZĄ ciszy, spokoju i relaksu.
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje wyposażone w TVSAT, łącza internetowe, telefon, mini-bar, sejf, a w łazienkach zainstalowane są suszarki do włosów. W recepcji hotelu możecie Państwo skorzystać z faksu.
Również posiadamy pokoje w normalnym standardzie hotelowym z TV i łazienkami.
Restauracja DUO poleca różnorodność potraw, tradycyjnych, regionalnych i kuchni europejskiej. Naszych Gości zapraszamy również do naszych barów: drink - bar, i pizza - bar.

NASZA OFERTA W BRANŻACH:

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


DUO Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie