Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

DWOREK HETMAŃSKI -5%


Koszewko 20,
73-102 Stargard Szczeciński,
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE
tel.: +48 915 61 61 09, +48 604 582 439,
fax: +48 915 61 61 09

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 56
Cena za nocleg już od: 145 PLN lub 31 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 5%

OFERTA:


Dworek Hetmanskito butikowy kompleks hotelowo-restauracyjny na Pomorzu Zachodnim, składający się z Dworku Hetmańskiego z Restauracją i Domku Magnackiego. Wszystkich Gości, którzy przekroczą nasze progi, zabierzemy w podróż do magicznego, nieistniejącego już świata szlacheckich dworków.


Naszym Gościom zapewniamy intymność, spokój oraz rodzinną atmosferę ponieważ wiemy, że to co nieuchwytne jest najważniejsze. Oprócz luksusowego wypoczynku, Dworek Hetmański oferuje swoim gościom ucztę dla podniebienia w Restauracji, gdzie oprócz dań staropolskich i francuskich odnajdą Państwo smak prawdziwej kuchni ukraińskiej.

Dworek Hetmański położony jest nad czystym i rozległym jeziorem Miedwie, pomiędzy Szczecinem a Stargardem Szczecińskim.Położenie Dworku sprawia iż jest to idealne miejsce na zorganizowanie kameralnego spotkania biznesowego lub większej konferencji, z dala od miejskiego gwaru, przy zachowaniu pełnej dyskrecji i intymności pobytu.

Jest to również wymarzone miejsce do organizacji uroczystości w gronie rodziny i przyjaciół, w szczególności uroczystości weselnej. Obsługa naszego Dworku zadba, aby ten wyjątkowy dzień pozostał na długo w Państwa pamięci.
« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


DWOREK HETMAŃSKIDWOREK HETMAŃSKIDWOREK HETMAŃSKIDWOREK HETMAŃSKIDWOREK HETMAŃSKIDWOREK HETMAŃSKIDWOREK HETMAŃSKIDWOREK HETMAŃSKIDWOREK HETMAŃSKIDWOREK HETMAŃSKIDWOREK HETMAŃSKIDWOREK HETMAŃSKI
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie