Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

FARMONA HOTEL & SPA -10%


ul.Jugowicka 10 C,
30-443 Kraków,
woj. MAŁOPOLSKIE
tel.: +48 12 252 70 70, +48 606 10 00 10,
fax: +48 12 252 70 71

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 60
Cena za nocleg już od: 250 PLN lub 55 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

OFERTA:


Znana firma kosmetyczna, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, otworzyła w cichym zakątku na skraju miasta Hotel Business& SPA Farmona
z zapleczem konferencyjnym oraz dwustumetrowym gabinetem Wellness i SPA.
Kameralny hotel dla 60 Gości , z Farmona Wellness & SPA jest idealnym miejscem dla osób, które cenią wysmakowane proste wnętrza, dyskretną opiekę personelu i troskę o niepowtarzalność każdej chwili. Indywidualnie aranżowane pokoje w mocnych kolorach natury, tętniąca żywiołami ognia i wody restauracja oraz autorskie rytuały piękna, opracowane specjalnie na potrzeby SPA przez indonezyjskich mistrzów, pozwalają zbliżyć się do natury i osiągnąć wewnętrzną harmonię.
Tu najdoskonalej uwidacznia się leżąca u podstaw filozofii Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona symbioza z naturą i wiara w to, że jest ona niewyczerpanym źródłem urody, harmonii i relaksu. Stary park z zewnątrz przenika do wnętrza SPA, które staje się metaforycznym ogrodem , gdzie terapeutki piękna dbają o ciało, umysł i emocje. W SPA można skorzystać z dobroczynnego działania sauny, łaźni parowej, klasycznego tureckiego hammamu, egzotycznych zabiegów i masaży bursztynem oraz nowatorskiego, pierwszego w Polsce programu spa dla włosów. Szum wody, oryginalne wnętrza z meblami wykonanymi ręcznie na Bali- w kolebce SPA- oraz naturalne organiczne składniki i autorskie receptury, tworzone na miejscu według indywidualnych potrzeb Gościa, sprzyjają wyciszeniu i równowadze. We wszystkich zabiegach łączone są nowoczesne zdobycze kosmetologii, najlepsze tradycje pielęgnacji z różnych zakątków świata, siła naturalnych ekstraktów oraz lecznicza moc krystalicznie czystej wody źródlanej z własnego ujęcia.
W wysmakowanych wnętrzach z nowoczesnym kominkiem, ujęciem krystalicznie czystej wody źródlanej i widokiem na stary park serwowane są lekkie , zdrowe dania kuchni wellness. Restaurację prowadzą mistrzowie kuchni, kulinarni kosmopolici, którzy nie boją się żadnych wyzwań.
Stworzeniu kameralnego hotelu Farmona towarzyszyły trzy podstawowe idee, przejawiające się w każdym szczególe: indywidualność, niepowtarzalność i symbioza z naturą.
Indywidualność wyraża się w dyskretnej trosce o każdego Gościa, zrozumieniu Jego potrzeb i spełnianiu oczekiwań. To indywidualnie kreowany program zabiegów spa, możliwość tworzenia dań w porozumieniu z Szefem Kuchni, to luksus rozumiany jako najwyższy standard obsługi; kameralna atmosfera miejsca bliskiego, ciepłego i przyjaznego.
Niepowtarzalność to autorskie zabiegi i masaże opracowane przez indonezyjskich mistrzów na wyłączność SPA Farmona, meble wykonane na Bali według oryginalnych projektów, własna woda źródlana ze złoża znanego przed wojną uzdrowiska Swoszowice oraz wyjątkowe dania mistrza kuchni.
Wyrafinowany Hotel Farmona to również swoista galeria sztuki krakowskiego rzeźbiarza i malarza Jana Siuty - pokoje i korytarze hotelu zdobią grafiki wybrane osobiście przez Artystę.
Symbioza z naturą oznacza ideę wellness we wszystkich aspektach: drewno, kamień i szkło zastosowane we wnętrzach, organiczne zabiegi spa w oparciu o ekologiczne surowce, własny ogród ziołowy, zdrowe , lekkie menu oraz atmosfera sprzyjająca wyciszeniu i osiągnięciu wewnętrznego ładu.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


FARMONA HOTEL & SPAFARMONA HOTEL & SPAFARMONA HOTEL & SPAFARMONA HOTEL & SPAFARMONA HOTEL & SPAFARMONA HOTEL & SPAFARMONA HOTEL & SPAFARMONA HOTEL & SPAFARMONA HOTEL & SPAFARMONA HOTEL & SPAFARMONA HOTEL & SPA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie