Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

GOŚCINIEC SUCHOLESKI*** -15%


ul.Sucholeska 6,
62-002 Suchy Las,
woj. WIELKOPOLSKIE


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 199 PLN lub 44 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 15%

aparatcafedrinkbarnetparkingrestauracjasalatvtvsat

OFERTA:


HOTEL
Gościniec Sucholeski jest to niewielki rodzinny hotel *** położony w uroczej sypialni Poznania – Suchym Lesie. Hotel utrzymany jest w klimacie z okresu międzywojennego. Staranny mariaż klasyki z nowoczesnością, piękne pokoje i staropolska kuchnia dają możliwości pełnej regeneracji sił i satysfakcji.
Oddajemy do Państwa dyspozycji 22 pokoje dwuosobowe wyposażone wg najnowszych standardów. Dysponujemy dwoma segmentami pokoi hotelowych, mieszczącymi się w budynku głównym hotelu oraz w bungalowach naszego cudownego, francuskiego ogrodu.

RESTAURACJA
Restauracja Gościniec Sucholeski *** oddaje do Państwa dyspozycji trzy pięknie stylizowane sale.
Na bogactwo Sali kredensowej składają się prawie stuletnie kredensy, piękne obrazy olejne oraz zawsze świeże róże, Sala Kominkowa wprowadza w nastrój harmonii i ciepła domowego ogniska, natomiast najmniejsza z sal – Sala Winogronowa z przepięknym widokiem na ogród daje możliwość relaksu i zadumy.

Przedstawiamy naszym gościom bogatą kartę dań i napojów. Od początku działalności Gościńca Sucholeskiego naszą zasadą jest nowatorskie i niepozbawione wyobraźni podejście do kwestii menu i obsługi gościa. Dzięki wyczarowywanym przez naszego mistrza przysmakom, słowo kuchnia zyskuje zupełnie nowy wymiar.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


GOŚCINIEC SUCHOLESKI***GOŚCINIEC SUCHOLESKI***GOŚCINIEC SUCHOLESKI***GOŚCINIEC SUCHOLESKI***GOŚCINIEC SUCHOLESKI***GOŚCINIEC SUCHOLESKI***GOŚCINIEC SUCHOLESKI***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie