Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

GROT HOTEL***


ul.Kościuszki 22D,
82-200 Malbork,
woj. POMORSKIE
tel.: +48 55 6469660, +48 601 707654,
fax: +48 55 6469670

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 49
Cena za nocleg już od: 179 PLN lub 41 EURO

OFERTA:


Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do hotelu zlokalizowanego w centrum Malborka, kilka minut drogi od zamku. Panuje tutaj miły klimat i rodzinna atmosfera. Każdy z gości czuje się wyjątkowym dzięki serdecznej obsłudze całego personelu.
Hotel dysponuje 18 pokojami z 49 miejscami noclegowymi. Oferujemy komfortowe, gustownie urządzone pokoje 1,2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, dostępem do internetu, telefonem, telewizorem z odbiornikiem radiowym, budzikiem. Do dyspozycji są również: suszarka do włosów, zestaw do prasowania, czyszczenia obuwia i odzieży oraz igielnik. W ramach naszej oferty mamy również 3 pokoje z salonikami oraz dwiema dostawkami. Pomieszczenia te zostały stworzone z myślą o możliwości zakwaterowania rodzin 5-7 osobowych. Hotel w pełni spełnia wymagania w zakresie dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Każdy z Państwa ma możliwość skorzystania z całodobowego parkingu strzeżonego, który znajduje się pod hotelem. Palenie tytoniu możliwe jest tylko w strefach wydzielonych i wskazanych miejscach. Obiekt jest monitorowany całą dobę.
Hotel należy do grupy ekologicznych w gospodarowaniu odpadami, wodą i energią elektryczną.
Zapraszamy do eleganckiej restauracji Hotelu Grot, gdzie serwujemy najlepsze polskie dania w mieście według receptury Szefa kuchni. Blask świec, miła obsługa kelnerska, kuchnia regionalna, polska z elementami kuchni europejskiej oraz kameralna muzyka tworzy niepowtarzalny nastrój.
Hotel znajduje się w Malborku przy ulicy Kościuszki - jednej z głównych ulic, która od wielu lat jest miejscem rozrywki chętnie odwiedzanym przez turystów. Odbywają się tu koncerty znanych zespołów i wokalistów.
Hotel usytuowany jest w historycznym centrum miasta niedaleko Zamku Malborskiego oraz Dworca PKP i PKS.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


GROT HOTEL***GROT HOTEL***GROT HOTEL***GROT HOTEL***GROT HOTEL***GROT HOTEL***GROT HOTEL***GROT HOTEL***GROT HOTEL***GROT HOTEL***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie