Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOSTEL SOKÓŁ


ul.Sokolska 17,
31-510 Kraków,
woj. MAŁOPOLSKIE
tel.: +48 12 3574779,
fax: +48 12 2963700

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 40 PLN lub 9 EURO

OFERTA:


Zapraszamy wszystkich poszukujących noclegu w Krakowie do nowo otwartego Hostelu „Sokół” ,który mieści się w budynku powstałym w 1893 r. w najstarszym parku podgórskiej dzielnicy, na terenie zasypanego średniowiecznego Stawu Królewskiego. Wyjątkowa lokalizacja to zaciszne miejsce nad Wiślanymi Bulwarami w samym centrum Podgórza.
Dogodne położenie umożliwia zwiedzanie Starego Miasta bez konieczności korzystania ze środków transportu. Z naszego hostelu spacerkiem przez most na Wiśle można dojść w kilka minut na Kazimierz, a w kilkanaście dotrzeć na Wawel.

Zapewniamy kameralną, przyjemną atmosferę w historycznych wnętrzach.

Hostel jest po kapitalnym remoncie, nowocześnie i funkcjonalnie urządzony. Do Państwa dyspozycji oddajemy 13 pokoi: apartament, studio oraz pokoje dwu, trzy i czteroosobowe oraz jeden sześcioosobowy o zróżnicowanym standardzie. Istnieje też możliwość korzystania z aneksu kuchennego.

Atrakcyjne ceny to dodatkowy atut naszego Hostelu. W pokojach z łazienkami cena wynosi od 60 zł i od 40 zł w pokojach posiadających tylko umywalki. Dla grup wieloosobowych istnieje możliwość negocjacji cen.

Hostel przyjmuje swoich gości przez całą dobę. Młoda, przyjemna, mówiąca po angielsku obsługa hostelowa, zadba nie tylko o to, aby Goście czuli się u nas jak najlepiej, ale również udzieli wszelkich potrzebnych porad i informacji dotyczących zwiedzania Krakowa.

Na Państwa życzenie możemy dokonać rezerwacji biletów do teatru, kina i muzeum. Aby ułatwić formy płatności akceptujemy karty płatnicze. O bezpieczeństwo i mienie naszych Gości dba firma ochroniarska.

Obok obiektu znajduje się płatny całodobowy parking strzeżony i niestrzeżone miejsca parkingowe.

NASZA OFERTA W BRANŻACH:

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOSTEL SOKÓŁHOSTEL SOKÓŁHOSTEL SOKÓŁHOSTEL SOKÓŁHOSTEL SOKÓŁ
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie