Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL 500 Cieszyn


ul.Graniczna 46,
43-400 Cieszyn,
woj. ŚLĄSKIE


Liczba miejsc: 67
Cena za nocleg już od: 130 PLN lub 29 EURO

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjaroomservicesalatelefontvtvsat

OFERTA:


Hotel zlokalizowany jest pod Cieszynem, zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta. To ostatni hotel (1,5 km)przed przejściem granicznym Cieszyn-Boguszowice, na granicy z Czechami, położony przy głównym szlaku prowadzącym ze Skandynawii i Wybrzeża Bałtyckiego do największych miast centralnej i południowej Europy. Warto dodać, że w ciągu roku granicę w Cieszynie przekracza ponad 20 mln osób i prawie 3,5 mln pojazdów.

Ten mały, kameralny hotelik, usytuowany bezpośrednio przy międzynarodowej trasie A1, prowadzącej z Warszawy przez Katowice, Bielsko do Czech, to wymarzone miejsce na przerwę w podróży, dlatego często z naszych usług korzystają podróżujący służbowo biznesmeni oraz urlopowicze udający się do Włoch, czy chociażby Austrii.

W hotelu do dyspozycji Gości jest urządzona w nowoczesnym stylu restauracja, serwująca potrawy polskiej kuchni tradycyjnej oraz regionalnej, cocktail bar, a w okresie letnim, ogródek piwny i dania grillowe. Atrakcją naszego menu są pyszne domowe wypieki.

Chętnie przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju kameralne imprezy - biznesowe oraz prywatne.

Atutami hotelu jest profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, czująca potrzeby swoich Gości, niskie ceny, dobra kuchnia oraz obecność, ostatniej przed granicą, stacji benzynowej.

Odległości drogowe do większych miast w Polsce:
Warszawa - 373 km
Kraków - 121 km
Katowice - 76 km
Bielsko-Biała - 32 km
Hotel ma 67 miejsc noclegowych w 30 pokojach. Wszystkie pokoje są z łazienkami, wyposażone w telewizor i telefon z możliwością pracy przy biurku. Studio składa się z dwóch pokoi: saloniku z mini barkiem oraz sypialni z szerokim łóżkiem, łazienką i dodatkowym telewizorem.

Jeden z pokoi przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych - zadbano także o osoby niepalące.

Aranżacja pokoi - jasne kolory ścian, meble w odcieniu jasnego drewna oraz kremowe zasłony - stwarza kameralny, spokojny nastrój co sprzyja relaksowi przed dalszą podróżą.
Do dyspozycji Gości oddaliśmy salę konferencyjną, która może pomieścić ok. 30 osób.
Hotel 500 w Cieszynie stał się więc idealnym miejscem do organizacji niewielkich spotkań biznesowych i integracyjnych oraz szkoleń.

Sala wyposażona jest w podstawowy sprzęt: rzutnik folii, ekran, flipchart, telewizor, podłączenie do Internetu, urządzenia umożliwiające bezprzewodowy dostęp do Internetu, światło dzienne, zaciemnienie sali.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL 500 CieszynHOTEL 500 CieszynHOTEL 500 CieszynHOTEL 500 CieszynHOTEL 500 CieszynHOTEL 500 CieszynHOTEL 500 CieszynHOTEL 500 Cieszyn
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie