Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL 500 Stryków


ul.Warszawska - Smolice 1B ,
95-010 Stryków,
woj. ŁÓDZKIE


Liczba miejsc: 215
Cena za nocleg już od: 140 PLN lub 32 EURO

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjaroomservicesalatelefontvtvsat

OFERTA:


Hotel zlokalizowany jest na północny-wschód od Łodzi, 14 km od centrum miasta. Usytuowany jest przed wjazdem do Strykowa przy trasie Łódź - Łowicz - Warszawa. Stanowi doskonałą bazę dla odwiedzających nie tylko Łódź, ale także znane wsrod turystów miejscowości historyczne - Arkadię Nieborów, Żelazową Wolę czy Niepokalanów.

Hotel znany jest także jako prężny ośrodek turystyki biznesowej, a organizacja wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych stała się jego specjalnością.

Duży wybór sal o zróżnicowanej powierzchni oraz możliwość ich łączenia pozwalają na organizowanie dowolnych przedsięwzięć, począwszy od kameralnych spotkań, aż do dużych konferencji, bankietów i bali. Chętnie też przyjmowane są zlecenia na różnego rodzaju imprezy integracyjne i motywacyjne: ogniska, pikniki, zawody sprawnościowe, a zimą, kuligi.

W hotelu do dyspozycji Gości jest elegancka restauracja z ofertą polskiej kuchni tradycyjnej i regionalnej oraz bogatym menu międzynarodowym, cocktail bar i klub nocny.

Dla bezpieczeństwa Gości zapewniamy nieodpłatnie obszerny parking na ponad 200 samochodów.
Ogromnym atutem hotelu jest profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, czująca potrzeby swoich Gości i dbająca o to, by czuli się u nas jak w domu.
Hotel oddaje do dyspozycji Gości 215 miejsc noclegowych w 115 pokojach (16 pokoi jednoosobowych, 94 pokoje dwuosobowe i 5 pokoi studio).

W każdym pokoju jest łazienka, telewizor i telefon. Kilka pokoi przystosowanych jest dla osób niepełnosprawnych.

Część pokoi wyposażona jest również w Internet bezprzewodowy.
Hotel 500 w Strykowie specjalizuje się w turystyce biznesowej oferując pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju spotkań: konferencji, sympozjów i szkoleń.

Do dyspozycji Gości oddajemy 6 sal konferencyjnych o powierzchni od 15 do 325 m2. Największa z sal pozwala na zorganizowanie spotkania dla 250 osób.
Sale mają możliwość modułowego dzielenia, co pozwala na jednoczesne co pozwala na jednoczesne prowadzenie kilku spotkań panelowych.
Sale są klimatyzowane. Wszystkie mają dostęp światła dziennego i wyposażone są w niezbędny sprzęt potrzebny do obsługi profesjonalnych spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji.

Każda z sal wyposażona jest w bezprzewodowy INTERNET.
Na życzenie, zapewniamy specjalistyczny sprzęt konferencyjny – również systemy do tłumaczeń symultanicznych.
HOTEL 500 w Strykowie zaprasza do skorzystania z szerokiego wachlarza usług gastronomicznych.
Zapewnia pełną obsługę konferencji i szkoleń: serwisy kawowe, lunche, kolacje uroczyste, biesiady grillowe.
Organizuje imprezy okolicznościowe - bankiety weselne, przyjęcia komunijne, urodzinowe itp.
W hotelu do dyspozycji Gości jest elegancka restauracja dla 120 osób z ofertą polskiej kuchni tradycyjnej i regionalnej oraz bogatym menu międzynarodowym. W Coctail Barze Goście mogą spędzić miłe chwile przy kawie, lampce wina i muzyce.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL 500 StrykówHOTEL 500 StrykówHOTEL 500 StrykówHOTEL 500 StrykówHOTEL 500 StrykówHOTEL 500 StrykówHOTEL 500 StrykówHOTEL 500 StrykówHOTEL 500 StrykówHOTEL 500 Stryków
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie