Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL 500 Tarnowo Podgórne


ul.Poznańska 139,
62-080 Tarnowo Podgórne,
woj. WIELKOPOLSKIE


Liczba miejsc: 198
Cena za nocleg już od: 159 PLN lub 34 EURO

aparatcafedrinkbarnetparkingrestauracjasalatelefontvsat

OFERTA:


Hotel 500 *** zlokalizowany jest na zachód od Poznania, przy trasie E 30 Moskwa - Warszawa - Poznań - Berlin, zaledwie 20 km od centrum miasta oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich i 15 km od Portu Lotniczego Ławica. Hotel stanowi doskonałą bazę noclegową, nie tylko dla odwiedzających stolicę Wielkopolski, ale także podróżujących trasą E 30 ze wschodu na zachód Europy. Dzięki swojemu położeniu, niedaleko metropolii poznańskiej, dużym możliwościom lokalowym oraz profesjonalnej obsłudze, hotel stał się znanym i jednocześnie jednym z największych w okolicach Poznania, centrum szkoleniowo-konferencyjnym.

Hotel specjalizuje się w turystyce biznesowej oferując pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju spotkań: konferencji, sympozjów i szkoleń. Chętnie też przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju imprezy integracyjne i motywacyjne: ogniska, pikniki, zawody sprawnościowe, a zimą kuligi.

W hotelu czeka na Gości elegancka restauracja, słynąca z wyśmienitej i wyszukanej kuchni, klub bilardowy, dobrze wyposażone centrum rekreacji, a w okresie letnim, pięknie urządzony ogród z rzadkimi gatunkami traw, oczkiem wodnym oraz romantycznymi altanami. Do dyspozycji Gości jest także nieodpłatny, niestrzeżony parking mieszczący 122 samochody i 10 autokarów.

Ogromnym atutem hotelu jest profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, czująca potrzeby Gości i dbająca o niezapomniane wrażenia z pobytu w naszym hotelu.

Od 2001 roku, czyli od początku istnienia, hotel jest członkiem Wielkopolskiej Izby Turystycznej i Zrzeszenia Polskich Hoteli.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL 500 Tarnowo Podgórne
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie