Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL 500 Zegrze -20%


ul.Warszawska 31A ,
05-130 Zegrze,
woj. MAZOWIECKIE


Liczba miejsc: 271
Cena za nocleg już od: 230 PLN lub 50 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 20%

basencafedrinkbarklimanetparkingrestauracjaroomservicesalasaunasolariumtelefontvtvsat

OFERTA:


Hotel zlokalizowany jest w Zegrzu Południowym, na północny-wschód od Warszawy, zaledwie 25 km od centrum miasta. Malowniczo położony nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego ma własną plażę, molo i przystań dla sprzętu wodnego.

Do niedawna Zegrze postrzegane było wyłącznie jako miejsce weekendowego wypoczynku warszawiaków, jednak za sprawą HOTELU 500 stało się także ośrodkiem turystyki biznesowej.

W hotelu do dyspozycji gości jest elegancka restauracja, słynąca z wyśmienitej i wyszukanej kuchni, cocktail bar, a w okresie letnim, taras widokowy i wioska grillowa.Dla bezpieczeństwa Gości zapewniamy nieodpłatnie obszerny, dozorowany parking.

Ogromnym atutem hotelu jest profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, czująca potrzeby swoich Gości i dbająca o niezapomniane wrażenia z pobytu w progach naszego hotelu.

Hotel dysponuje 134 pokojami, łącznie mogąc pomieścić nawet 271 osób. W każdym pokoju jest łazienka, TV Sat i telefon, internet (łącze modemowe).
Część pokoi z przepięknym widokiem na Zalew.
Trzy pokoje (rodzinne) przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

Hotel specjalizuje się w turystyce biznesowej oferując pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju spotkań: konferencji, sympozjów i szkoleń.
Do dyspozycji Klientów jest 12 różnej wielkości sal od 30 do 100-metrowych. Jednak możliwość łączenia niektórych pomieszczeń pozwala na osiągnięcie powierzchni nawet 250-metrowych.

Wszystkie sale mają dostęp światła dziennego i wyposażone są w niezbędny sprzęt potrzebny do obsługi profesjonalnych spotkań biznesowych, podczas których zapewniamy także pełną obsługę gastronomiczną.

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty usług cateringowych, które świadczymy we własnych salach bankietowych, w plenerze na terenie hotelu, na własnej plaży lub w innym wskazanym przez Państwa miejscu.

Duży wybór sal o zróżnicowanej powierzchni oraz możliwość ich łączenia pozwalają na organizowanie dowolnych imprez, począwszy od kameralnych spotkań rodzinnych, aż do dużych bankietów i bali. Chętnie też przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju imprezy integracyjne i motywacyjne: ogniska, pikniki, garden party, zawody sprawnościowe, a zimą kuligi.

Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł na ciekawe spędzenie czasu, dbając aby nasze imprezy miały swój oryginalny klimat dostosowany do okoliczności i oczekiwań naszych Gości.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL 500 ZegrzeHOTEL 500 ZegrzeHOTEL 500 ZegrzeHOTEL 500 ZegrzeHOTEL 500 ZegrzeHOTEL 500 ZegrzeHOTEL 500 ZegrzeHOTEL 500 ZegrzeHOTEL 500 ZegrzeHOTEL 500 ZegrzeHOTEL 500 ZegrzeHOTEL 500 Zegrze
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie