Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL ACWADOR


Prokopów 25A,
63-300 Pleszew,
woj. WIELKOPOLSKIE
tel.: +48 (62) 742 24 90, +48 (62) 742 22 98,
fax: +48 (62) 742 24 90

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 60
Cena za nocleg już od: 130 PLN lub 30 EURO

OFERTA:


Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowo-Usługowo ACWADOR powstało w sierpniu 1985 r. jako zryczałtowany zakład ślusarsko - kotlarski przy WUSP Pleszew. Podstawową produkcją było wytwarzanie kotłów grzewczych różnych typów jak również konstrukcji stalowych i świadczenie usług dla okolicznej ludności. Oprócz produkcji kotłów, bojlerów uruchomiono później hurtownię materiałów stalowych i budowlanych. Powiększono halę produkcyjną.

W roku 1995 na bazie dotychczas prowadzonej działalności powstało przedsiębiorstwo ACWADOR przekształcone w następnym roku w spółkę cywilną, a następnie w spółkę jawną. W takim kształcie firma istnieje do dzisiaj. W roku 1996 zakończono budowę i oddano do użytku krytą pływalnie z sauną i kawiarnią. W roku 1999 ukończono budowę hotelu na 40 miejsc noclegowych oraz klimatyzowanej sali bankietowej z zapleczem gastronomicznym na 250 osób.

W przyszłych latach planuje się rozwój przedsiębiorstwa w kierunku sportowo - rekreacyjnym (budowa basenu na terenie otwartym, kortów tenisowych, stadninę koni).
Bogata oferta gastronomiczna zaspokoi oczekiwania wymagających smakoszy i znawców trunków. Serwujemy dania kuchni tradycyjnej oraz przysmaki kuchni europejskiej. Gorąco polecamy również wina z całego świata, które każdej potrawie nadają dodatkowy wspaniały i niepowtarzalny smak. Na państwa życzenie organizujemy również "Wielkie grillowanie".
Imprezy:
Organizujemy przyjęcia, bankiety i każda imprezę okolicznościowa na około 300 osób

Konferencje, spotkania, szkolenia:
Udostępniamy wyposażona salę konferencyjna, nie zbędny przy organizacji różnego typu spotkań, szkoleń, czy konferencji.

Płatności:
Płatności gotówkowe przyjmujemy w kilku walutach świata oraz honorujemy karty kredytowe.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL ACWADORHOTEL ACWADORHOTEL ACWADORHOTEL ACWADORHOTEL ACWADORHOTEL ACWADORHOTEL ACWADORHOTEL ACWADORHOTEL ACWADORHOTEL ACWADOR
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie