Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWEREKOMENDOWANY

HOTEL ALEXANDER***


ul.Garbarska 18,
31-131 Kraków,
woj. MAŁOPOLSKIE
tel.: (+48) 12 422 96 60 ,

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 126
Cena za nocleg już od: 290 PLN lub 63 EURO

OFERTA:


Hotel Alexander w Krakowie to miejsce gdzie odnajdziecie Państwo spokój i relaks w wysokim standardzie oraz atrakcyjnej cenie. Położenie Hotelu w ścisłym centrum miasta Krakowa gwarantuje bliskość większości zabytków i atrakcyjnych miejsc wartych odwiedzenia. Magia i urok historycznej okolicy wprawia krakowskich Gości w niepowtarzalnie dobry nastrój, a wrażenia na zawsze zapisują się w pamięci.

O Państwa doskonałe samopoczucie zadba profesjonalna obsługa, gotowa pomóc w każdej sytuacji. Poinformujemy o miejscach i zabytkach, które warto zobaczyć będąc w mieście królów. Pomożemy również w zorganizowaniu wycieczek do miejsc wpisanych w rejestr światowego dziedzictwa kultury między innymi: Tyńca, Wieliczki, Oświęcimia, Częstochowy, Zakopanego i innych.

Hotel jest klimatyzowany, posiada pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz parking strzeżony czynny 24 godziny na dobę. Do dyspozycji naszych Gości jest także sala konferencyjna przystosowana do organizacji szkoleń i spotkań biznesowych. Dbamy o to by Hotel Alexander był przyjazny również dla dzieci, dlatego też serdecznie zapraszamy do nas całe rodziny. Dysponujemy pokojami rodzinnymi oraz kącikiem zabaw.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą. Gwarantujemy udany wypoczynek w sercu Krakowa

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL ALEXANDER***HOTEL ALEXANDER***HOTEL ALEXANDER***HOTEL ALEXANDER***HOTEL ALEXANDER***HOTEL ALEXANDER***HOTEL ALEXANDER***HOTEL ALEXANDER***HOTEL ALEXANDER***HOTEL ALEXANDER***HOTEL ALEXANDER***HOTEL ALEXANDER***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie