Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL ANDERS*** RESORT&SPA


ul.Spacerowa 2,
14-133 Stare Jabłonki,
woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE


Liczba miejsc: 200
Cena za nocleg już od: 280 PLN lub 61 EURO

basencafedrinkbarklimanetparkingroomservicesalasaunatvtvsat

OFERTA:


Hotel Anders położony jest w malowniczej miejscowości Stare Jabłonki, w zachodniej części Mazur, na terenie Rezerwatu Sosny Taborskiej. Hotel usytuowany jest bezpośrednio nad jeziorem Szeląg Mały. Jednym z bardziej urokliwych miejsc na terenie obiektu jest taras widokowy przy restauracji, z którego to rozpościera się widok na pobliskie tereny, a przede wszystkim na malownicze jezioro. Dzięki urozmaiconym terenom Hotel Anders to doskonałe miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i do organizacji różnego typu imprez dla grup zorganizowanych.

W Starych Jabłonkach, 200 metrów od hotelu, znajduje się zabytkowy dworzec, na którym zatrzymują się wszystkie pociągi osobowe i pośpieszne zmierzające w kierunku do i z Olsztyna. Stare Jabłonki to miejscowość położona przy drodze krajowej nr 16 z Ostródy do Olsztyna. Dojazd do hotelu samochodem z Warszawy zajmuje 3 godz. (220 km), z Gdańska 2 godz. (130 km). Od Ostródy dzieli nas odległość 8 km, a od Olsztyna 30 km.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL ANDERS*** RESORT&SPAHOTEL ANDERS*** RESORT&SPAHOTEL ANDERS*** RESORT&SPAHOTEL ANDERS*** RESORT&SPAHOTEL ANDERS*** RESORT&SPAHOTEL ANDERS*** RESORT&SPAHOTEL ANDERS*** RESORT&SPAHOTEL ANDERS*** RESORT&SPAHOTEL ANDERS*** RESORT&SPAHOTEL ANDERS*** RESORT&SPAHOTEL ANDERS*** RESORT&SPAHOTEL ANDERS*** RESORT&SPA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie