Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL BIAŁY***


Skorzęcin 52,
62-230 Witkowo,
woj. WIELKOPOLSKIE


Liczba miejsc: 140
Cena za nocleg już od: 100 PLN lub 21 EURO

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalatelefontvtvsat

OFERTA:


Zapraszamy Państwa do Hotelu nad Jeziorem Białym w Skorzęcinie, dogodnie położonego w największym w Wielkopolsce Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji wśród lasów nad malowniczymi jeziorami: Białym i Niedzięgiel. Mamy nadzieje, że hotel mile zaskoczy Państwa gościnną atmosferą, rozmaitością oferowanych atrakcji oraz walorów przyrodniczych znajdujących się w okolicy.

Hotel Nad Jeziorem Białym znajduje się na skraju Ośrodka. Położenie Hotelu pozwala jego gościom spędzić przyjemnie czas, z dala od miejskiego zgiełku przez 365 dni w roku. Obiekt usytuowany jest pośród pięknych lasów,20 metrów od krystalicznie czystego Jeziora Białego.

Nasz hotel istnieje od 2000 roku. Corocznie odwiedza nas wiele osób zarówno z kraju jak i zagranicy. Wystarczy przyjechać do nas raz, by stać się stałym klientem. Nasi klienci doceniaja warunki hotelu, różnorodność ofert i atrakcji oraz klimat wielu pobliskich jezior i lasów. Jest to wspaniałe miejsce dla wszystkich, którzy pragną wypocząć i zrelaksować się niezależnie od pory roku i pogody.
Skorzęcin to miejscowość turystyczna i wypoczynkowa, której położenie geograficzne oraz klimat umożliwiają uprawianie sportu i rekreacji przez cały rok. Kompleks ten posiada ponad tysiąc miejsc noclegowych w hotelach o różnym standardzie, pięknych domkach letniskowych i na polu namiotowym.
Do dyspozycji wypoczywających na terenie OKSiR-u znajduje się przystań
ze sprzętem wodnym, strzeżone kąpielisko, różnego rodzaju lokale gastronomiczne oraz korty tenisowe. Ponadto zapraszamy do korzystania z wesołego miasteczka, zjeżdżalni wodnej, salonów gier, boisk i wielu innych atrakcji.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL BIAŁY***HOTEL BIAŁY***HOTEL BIAŁY***HOTEL BIAŁY***HOTEL BIAŁY***HOTEL BIAŁY***HOTEL BIAŁY***HOTEL BIAŁY***HOTEL BIAŁY***HOTEL BIAŁY***HOTEL BIAŁY***HOTEL BIAŁY***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie