Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL CLUB 2CV***


ul.Piastowska 1,
75-400 Koszalin,
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE


Liczba miejsc: 26
Cena za nocleg już od: 160 PLN lub 34 EURO

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalatelefontvtvsatwinda

OFERTA:


Przez ścianę z koszalińskim salonem samochodowym CITROEN A. DREWNIKOWSKI sąsiaduje elegancki hotel i stylowa restauracja pod nazwą CLUB 2CV. Informuje o tym umieszczony na frontonie budynku fragment karoserii historycznego dziś samochodziku, spopularyzowanego m.in. przez filmowego Agenta 007.
Dorota Górecka, manager restauracji:
- Dziś mogę już z całym przekonaniem powiedzieć, że sprawdził się pomysł stworzenia w tym miejscu, w centrum Koszalina, przy Parku Książąt Pomorskich i chętnie odwiedzanym krytym amfiteatrze, wielofunkcyjnego kompleksu usługowo-turystycznego, ukierunkowanego na obsługę turystów i biznesmenów.
Nasza restauracja, funkcjonująca od lipca 2003 roku, oraz otwarty w październiku hotel, zdobyły dość liczną rzeszę wiernych gości. Gościliśmy tu znane osobistości ze świata kultury oraz przedstawicieli wielkiego biznesu. Oryginalny wystrój Sali restauracyjnej oraz znakomita, specjalizująca się w serwowaniu francuskich specjałów kuchnia sprawiły, że niedawno otwarty lokal jest dziś jednym z chętniej odwiedzanych w mieście. Zaciszny, elegancki hotel z 23 miejscami noclegowymi, panująca w nim życzliwa atmosfera, to powody, dla których powracają tu goście. Nie bez znaczenia są też niewygórowane ceny oraz to, że cały obiekt, łącznie z parkingiem, otoczony jest całodobowym nadzorem.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL CLUB 2CV***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie