Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL CZTERY PORY ROKU*** -10%


ul.Spacerowa 28 ,
83-010 Straszyn /k Gdańska,
woj. POMORSKIE


Liczba miejsc: 79
Cena za nocleg już od: 190 PLN lub 44 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalasaunasolariumtvtvsat

OFERTA:


Hotel położony jest na pograniczu gminy Kolbudy, w niedalekiej odległości od Pruszcza Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego, a co najważniejsze Centrum Gdańska. Bliskie sąsiedztwo tras tranzytowych, m.in. obwodnicy trójmiejskiej zapewnia dogodny dojazd, zarówno z całej Polski, jak i Centrum Gdańska. Jest obiektem trzygwiazdkowym dysponującym rozbudowaną infrastrukturą noclegową, gastronomiczną, konferencyjną i rekreacyjną. Charakteryzuje się malowniczym położeniem, nowoczesną architekturą, przestrzenną aranżacją wnętrz.

Hotel dysponuje 40 pokojami, w tym 6 pokojami jednoosobowymi, 30 dwuosobowymi, 3 dwuosobowymi apartamentami, 1 pokojem trzyosobowym oraz studiem z dowma sypialniami w Chacie Biesiadnej Uroczysko znajdującej się w hotelowym ogrodzie . Wśród pokoi dwuosobowych dysponujemy dwoma pokojami w pełni przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych.
Restauracja hotelu jest przemiłym miejscem na rodzinny obiad, uroczystość rodzinną czy też spotkanie biznesowe lub imprezę integracyjną. Wnętrze sali restauracyjnej zapewnia odpowiedni nastrój i ciepłą atmosferę. W trakcie pory obiadowej uroku dodaje jej widok na tereny parkowe hotelu, a wieczorem zmienia się ona w wytworną salę bankietową.

Do dyspozycji gości oddajemy nowoczesną bazę konferencyjno-szkoleniową składającą się z czterech różnej wielkości, klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyposażonych w najnowszej generacji sprzęt techniczny i audiowizualny niezbędny do prowadzenia wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, seminariów i innych spotkań biznesowych. Ponadto zapewniamy nielimitowany dostęp do internetu o dużej przepustowości oraz możliwość korzystania z zaplecza biurowego.

Wielki Błękit jest przestronną i klimatyzowaną salą, o powierzchni 135m2, wyposażona jest w ekran, flipchart, system nagłośnienia, rzutnik folii, stałe łącze internetowe. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia rzutnika multimedialnego. Do sali przylegają 3 sale seminaryjne, które sprawdzają się przy zajęciach warsztatowych i seminaryjnych z podziałem na grupy.

Naszym gościom zapewniamy zorganizowanie wolnego czasu. Niektóre nasze propozycje to: zwiedzanie elektrowni wodnych, jazda samochodami terenowymi, wieczory rozrywki kabaretowej, gry terenowe, spotkania przy ognisku. Dodatkowo gościom proponujemy korzystanie z dobrodziejstw sauny i siłowni, a także odrobinę rozrywki podczas gry w bilarda.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL CZTERY PORY ROKU***HOTEL CZTERY PORY ROKU***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie