Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL DAL** -10%


ul.Czarny Dwór 4,
80-365 Gdańsk,
woj. POMORSKIE


Liczba miejsc: 88
Cena za nocleg już od: 200 PLN lub 43 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

drinkbarklimanetparkingrestauracjasalatelefontvtvsat

OFERTA:


Hotel DAL wpisany jest w kojący szum Morza Bałtyckiego. Od piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 900 metrów. W pobliżu przebiega nadmorska promenada a wzdłuż niej trasy rowerowe i spacerowe łączące znane kurorty Sopotu, Brzeźna i Jelitkowa. To świetne miejsce dla osób lubiących zarówno relaks jak i aktywny wypoczynek.

W Hotelu DAL do dyspozycji gości oddajemy 88 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 - osobowych oraz apartamentach, które wyposażone są w łazienki, TV satelitarną, telefon oraz łącze internetowe. W naszym hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów oraz salon kosmetyczno-fryzjerski. Gościom zapewniamy bezpłatny parking, który jest monitorowany i dozorowany, a dzięki dyskretnie rozmieszczonym kamerom i ochronie obiektu, oferujemy komfort i bezpieczeństwo podczas pobytu.

Zadbaliśmy także o osoby niepełnosprawne dostosowując architekturę budynku do potrzeb i wymogów obowiązujących w tym zakresie

W Hotelu Dal posiadamy elegancką, klimatyzowaną restaurację
na 120 osób połączoną z kameralnym pubem. W trosce o Państwa podniebienia
szef kuchni oraz profesjonalna obsługa serwują dania tradycyjnej kuchni polskiej.

W Hotelu Dal znajduje się nowoczesne centrum konferencyjno - szkoleniowe, w którym możemy przyjąć do 200 osób. Sale konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt do nagłaśniania, nagrywania, mikrofony bezprzewodowe, mównice, rzutniki, tablice flipchart, ekrany projekcyjne oraz TV z video. W razie potrzeby dysponujemy rzutnikiem multimedialnym.
W naszym centrum organizowane są liczne konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, imprezy promocyjne, integracyjne oraz okolicznościowe.

Zapraszamy!!

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL DAL**HOTEL DAL**HOTEL DAL**HOTEL DAL**HOTEL DAL**HOTEL DAL**HOTEL DAL**HOTEL DAL**HOTEL DAL**
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie