Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL EUROPA***


Al.Wolności 5,
62-800 Kalisz,
woj. WIELKOPOLSKIE


Liczba miejsc: 100
Cena za nocleg już od: 150 PLN lub 35 EURO

aparathotelboyklimanetparkingpralniarestauracjaroomservicesalatelefontvtvsatwinda

OFERTA:


Hotel Europa znajdujący się w samym centrum Kalisza, blisko Rynku Głównego oferuje noclegi w luksusowych apartamentach, pokojach jednoosobowych i dwuosobowych. Pokoje z łazienkami, TV SAT, radiem i telefonem. Na terenie hotelu znajdują się także nowoczesne klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone sprzęt do prowadzenia prezentacji multimedialnych.
Zbudowaliśmy nowe oblicze hotelu "Europa" który na podwalinach wieloletniej tradycji sięgającej 1799r. stworzył miejsce, gdzie kultywuje się polską gościnność i europejski standard.

Posiadamy doświadczenie i wiedzę poprzedników niezbędną by zapewnić komfort, wygodę i dyskrecję.

Mieścimy się w ścisłym centrum kulturalno - biznesowym miasta.

Z okien hotelu mogą Państwo podziwiać ulicę, która otrzymała miano najpiękniejszej oraz teatr, którego początki sięgają II połowy XIX wieku, otoczony jednym z największych parków w Wielkopolsce.

Fachowy Personel hotelu zadba o profesjonalną obsługę i ciepłą atmosferę. Dla stałych gości przewidujemy specjalną ofertę cenową, przy dłuższych pobytach istnieje możliwość negocjacji cen.

Nasz hotel jest przyjaźnie nastawiony na spełnienie oczekiwań gości, tak by z przyjemnością powracali w nasze progi.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL EUROPA***HOTEL EUROPA***HOTEL EUROPA***HOTEL EUROPA***HOTEL EUROPA***HOTEL EUROPA***HOTEL EUROPA***HOTEL EUROPA***HOTEL EUROPA***HOTEL EUROPA***HOTEL EUROPA***HOTEL EUROPA***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie