Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL EUROPA**** -10%


ul.Radomska 76a,
27-200 Starachowice,
woj. ŚWIĘTOKRZYSKIE


Liczba miejsc: 137
Cena za nocleg już od: 189 PLN lub 42 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

cafedrinkbarklimanetrestauracjaroomservicesalasaunasolariumtvtvsat

OFERTA:


Hotel oferuje 68 komfortowych pokoi dwuosobowych i 1 jednoosobowy. Ze szczególną dbałością dobrana została kolorystyka, wyposażenie oraz elementy podnoszące wygodę pobytu.

Wyposażenie pokoi to:
klimatyzacja,elektroniczne, bezpieczne zamki w drzwiach na kartę magnetyczną,bezpośrednie połączenia telefoniczne,przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu,suszarki w łazienkach,TV sat.

Wygoda i komfort w trakcie konferencji, szkolenia w istotny sposób wpływają na efektywność spotkania. Z kolei uniwersalność wnętrz pozwala organizatorom spotkań na realizację różnych scenariuszy. Wiemy o tym. Dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy 5 sal konferencyjnych o różnej powierzchni i pojemności. Największa sala - Bruksela - pomieści nawet 330 osób a cztery mniejsze sale przygotowane zostały na wzór wykładowych sal szkolnych.
Mniejsze sale są wyposażone w podstawowy sprzęt konferencyjny: flipchart, tablica suchościeralna oraz pisaki, ekran, rzutnik pisma. Dodatkowo płatny: TV z DVD/VIDEO, rzutnik multimedialny oraz nagłośnienie. W przypadku sali Bruksela rzutniki i nagłośnienie są wbudowane oraz zawarte w cenie sali.

Utrzymana w śródziemnomorskim klimacie sala restauracyjna jest ciepła i słoneczna przez cały rok. To tutaj podajemy Gościom hotelu śniadania w formie bufetu oraz od 13.00 do 23.00 serwujemy dania przygotowane przez hotelową kuchnię.
50-80 miejsc pozwala zachować kameralny klimat wnętrza, a jednocześnie sprawnie i szybko obsługiwać klientów. Pogodna, żywa kolorystyka, atrakcyjny wystrój, szlachetne materiały - czynią tę salę wyjątkowo lubianą przez Gości i Klientów.

W przypadku dużych imprez gastronomicznych Sala Śródziemnomorska jest wykorzystywana jako miejsce bufetów tematycznych lub jedna z sal jadalnych.
W przypadku indywidualnych zamówień klientów, bywa także wykorzystywana jako sala seminaryjna.
Nie bez znaczenia w tym przypadku jest fakt, że do sali tej bez problemu można wprowadzić kilka samochodów osobowych

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL EUROPA****HOTEL EUROPA****HOTEL EUROPA****HOTEL EUROPA****HOTEL EUROPA****HOTEL EUROPA****HOTEL EUROPA****HOTEL EUROPA****HOTEL EUROPA****HOTEL EUROPA****HOTEL EUROPA****HOTEL EUROPA****
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie