Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWEREKOMENDOWANY

HOTEL FESTIVAL*** -5%


ul.Oleska 86,
45-222 Opole,
woj. OPOLSKIE
tel.: +48 77 4275555, +48 77 4423333,
fax: +48 77 4275519

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 104
Cena za nocleg już od: 269 PLN lub 58 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 5%

OFERTA:


Hotel "Festival" Sp. z o.o. jest trzygwiazdkowym hotelem posiadającym doskonałą lokalizację. Położony blisko centrum jest idealnym miejscem pobytu zarówno dla podróżujących w interesach, jak i w celach turystycznych. Ta korzystna lokalizacja sprzyja realizacji zamierzeń biznesowych naszych Gości oraz ułatwia wykorzystanie wolnego czasu na zwiedzanie Opola i Opolszczyzny.

W Opolu cieszą wzrok renesansowe i barokowe kamieniczki na rynku,a wieża ratuszowa do złudzenia przypomina Palazzo Vecchio we Florencji.

Polecamy spacery nad Odrą,malowniczą dzielnicą dawnych magazynów portowych nazywaną "Opolską Wenecją".

O książęcej przeszłości Opola przypomina cylindryczna wieża zamku piastowskiego na wyspie Pasieka.

W amfiteatrze na wyspie Pasieka odbywają się od przeszło 40 lat znane na cały kraj Festiwale Polskiej Piosenki.

Hotel dysponuje pokojami typu: STANDARD, ECONOMY i BUSINESS. Wszystkie pokoje są nowocześnie umeblowane, wyposażone w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, telewizję satelitarną, telefon, bezpośredni dostęp do internetu. Większość pokoi wyposażonych jest w mini bary.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżnym stworzyliśmy warunki umożliwiające również komfortowy pobyt osobom niepełnosprawnym. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie serwowane w formie bufetu w restauracji "Debiut" oraz możliwość korzystania z Centrum Rekreacji i basenu.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL FESTIVAL***HOTEL FESTIVAL***HOTEL FESTIVAL***HOTEL FESTIVAL***HOTEL FESTIVAL***HOTEL FESTIVAL***HOTEL FESTIVAL***HOTEL FESTIVAL***HOTEL FESTIVAL***HOTEL FESTIVAL***HOTEL FESTIVAL***HOTEL FESTIVAL***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie