Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL GALERY69 -10%


Dorotowo 38,
11-034 Stawiguda,
woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 230 PLN lub 53 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalatvtvsat

OFERTA:


Cudne widoki o każdej porze roku. Widok ów towarzyszy nam kiedy otwieramy rano oczy, przy śniadaniu, w porze lunchu, kiedy bujamy w hamaku i na leżance. Jest po prostu wszędzie.
Galeria sztuki użytkowej czyli sztuka w użytku codziennym... Można oglądać, zamawiać meble.... ciężkie, zmysłowe, z wyczuwalną nutą szaleństwa. Oglądaj w Galery69 na żywo..
Restauracja... kuchnia... lekka, łatwa i przyjemna. Sałaty, ryby, owoce morza przyrządzone jak najlżej. Wino i woda. Znakomita zupa rybna - Nasza Bouillabaise z akcentem na nasza... i świetne tiramisu.
Wszystkie wątki wiodą do restauracji i łączą się w jedno czyli własny styl bycia Galery69. Estetyka spleciona z starannie dobraną, aczkolwiek niezwykle prostą, nutą smakową i muzyką, która wysącza atmosferę. Prostota i minimalizm w co nieco barokowych formach. Światło przefiltrowane taflą jeziora, czasami złote, czasami gołębie - zależnie od aury.
W hotelu jest 21 pokoi. 12 z nich posiada cudowny, panoramiczny widok na jezioro. W tym 8 pokoi 1- lub 2osobowych, 2 apartamenty rodzinne, 2 studia. 5 pokoi usytuowanych na skrzydłach budynku również posiada widok na jezioro, jednak przysłonięty głównym masywem budynku. 4 pokoje nie mają widoku na jezioro. Szczegółowy opis poszczególnych standardów znajduje się w cenniku.

NASZA OFERTA W BRANŻACH:

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL GALERY69
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie