Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Hotel Gewert


ul.Paczkowskiego 2,
62-200 Gniezno,
woj. WIELKOPOLSKIE


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 117 PLN lub 26 EURO

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalatvtvsat

OFERTA:


Nasz obiekt to jedyny w swoim rodzaju hotel w Gnieźnie usytuowany na skarpie, w parku, w pobliżu jeziora, z dala od śródmiejskiego zgiełku dla wszystkich szukających ciszy i spokoju.
Dogodna lokalizacja – położenie przy głównej trasie komunikacyjnej łączącej Poznań – Toruń – Gdynia, a jednocześnie w odległości kilkunastu minut pieszo od centrum sprawia, że hotel jest idealnym miejscem wypoczynku z którego warto rozpocząć podróż po historycznym Szlaku Piastowskim.

Hotel Gewert oddaje do dyspozycji gości 24 przestronne pokoje, restaurację, reprezentacyjną salę konferencyjną, trzy odrębne sale bankietowe, bilard, garaże hotelowe oraz niestrzeżony parking hotelowy.
W bliskim położeniu hotelu (200m) znajduje się kąpielisko strzeżone, boisko do hokeja na trawie, parking strzeżony, korty tenisowe.
Do dyspozycji Gości Hotel oddaje trzy odrębne sale bankietowe.
Każda z sal utrzymana jest w nowoczesnej estetyce i posiada własny niepowtarzalny wygląd oraz wyposażenie. Każdą z nich cechuje wyjątkowy klimat, dodający imprezom atmosfery, a dzięki odpowiedniemu przystosowaniu i przyozdobieniu właściwemu dla danej imprezy sprawia, że goście pozostają zawsze zadowoleni.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej restauracji, serwującej wykwintne potrawy kuchni europejskiej, staropolskiej i wegetariańskiej, natomiast obfity bufet śniadaniowy pozwoli Państwu z zadowoleniem rozpocząć każdy dzień.

Z największą przyjemnością zajmiemy się organizacją dla Państwa rodzinnych imprez okolicznościowych, a także bankietów i koktajli firmowych.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


Hotel GewertHotel GewertHotel GewertHotel GewertHotel GewertHotel GewertHotel GewertHotel GewertHotel GewertHotel Gewert
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie