Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWEREKOMENDOWANY

HOTEL GRAND LUBICZ***** -25%


ul.Beniowskiego 1,
76-270 Ustka,
woj. POMORSKIE
tel.: +48 59 815 44 01, 504 324 808,
fax: +48 59 815 44 01

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 310
Cena za nocleg już od: 220 PLN lub 49 EURO

OFERTA:


Luksus nad morzem
Kompleks wypoczynkowo-uzdrowiskowy Grand Lubicz w Ustce to nowe przedsięwzięcie inwestycyjne w Pomorskiem. Kompleks, oprócz usług uzdrowiskowych, oferuje profesjonalne wyposażenie i urządzenia. Obiekt położony na powierzchni 2,5 ha posiadać będzie 27.458 m2 łącznej powierzchni użytkowej i tak, jak najbardziej eksluzywne hotele - 5-gwiazdkowy standard wyposażenia.

Idealna lokalizacja przy plaży
Grand Lubicz położony nad morzem (kilkaset metrów od przepięknych, piaszczystych plaż) i w uzdrowiskowej części Ustki będzie największym i najlepiej wyposażonym kompleksem tego typu na Wybrzeżu. Niewiele miejsc w Pomorskiem może poszczycić się takim standardem. Oddanie do użytku zaplanowane jest na pierwszą połowę 2014 roku, ale już teraz możemy pochwalić się naszym osiągnięciem. 28 czerwca 2013 decyzją Marszalka Województwa Pomorskiego otrzymaliśmy promesę zaszeregowania do rodzaju hoteli kategorii***** (5 gwiazdek).

Wczasy, wakacje, urlop w Ustce
Grand Lubicz oferuje komfortowe noclegi, w przepięknie urządzonych pokojach o standardzie 5-gwiazdkowym. Pokoje są klimatyzowane i wyposażone we wszystko, co niezbędne do luksusowego wypoczynku na wczasach, wakacjach albo urlopie nad morzem. Noclegi w hotelu uatrakcyjni pobyt w strefie Spa & Wellness albo relaks w gabinetach masażu, na basenie czy w aquaparku

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL GRAND LUBICZ*****
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie