Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL HALNY***


ul.Mickiewicza 10,
58-540 Karpacz,
woj. DOLNOŚLĄSKIE


Liczba miejsc: 44
Cena za nocleg już od: 200 PLN lub 46 EURO

basencafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalasaunasolariumtvtvsat

OFERTA:


Hotel Halny *** to stylowy i elegancki obiekt SPA położony w centrum Karpacza, w sercu Karkonoszy w niesamowicie urzekającym otoczeniu: pięknego krajobrazu górskiego, sąsiedztwie lasu i rzeki Łomnica. Niedaleko znajduje się bank, postój taksówek, przystanek PKS, grota solna, letni tor saneczkowy, wyciągi oraz szlak na Śnieżkę. Dogodne położenie stwarza idealne warunki do pieszych wycieczek, korzystania z atrakcji i rozrywek Karpacza, jak i nieskrępowanego wypoczynku w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach.
Wykwalifikowany personel, wysoka jakość oferowanych usług i przytulna atmosfera sprawiają, że Hotel Halny *** to miejsce o wyjątkowym uroku, idealne do rodzinnego wypoczynku, weekendowych pobytów, a także spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych.
Hotel Halny *** oddaje do dyspozycji Gości 44 miejsca noclegowe w eleganckich i stylowych pokojach 2 i 3 osobowych oraz apartamentach 2 – 6 osobowych. Wyjątkowy wystrój, starannie urządzone i ciepłe wnętrza zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów i stwarzają idealne warunki do wypoczynku, a w razie potrzeby pracy, a widok z okien pozwala na podziwianie piękna górskiego krajobrazu. Do dyspozycji Gości oddajemy trzy rodzaje pokoi.
Hotel Halny *** zaprasza na organizacje konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, imprez integracyjnych i promocyjno-handlowych. Dysponujemy salą konferencyjną na ..... osób, wyposażoną w rzutnik, ekran, flipchart, projektor multimedialny , nagłośnienie, wieżę CD i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Stylowe wnętrza, kameralna atmosfera i komfortowe warunki stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i twórczego wysiłku oraz sprzyjają organizacji spotkań prywatnych i biznesowych.
Nasza oferta obejmuje: wynajem sali konferencyjnej, wynajem sprzętu konferencyjnego, komfortowe noclegi dla uczestników, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, obiad, kolacje, organizacja grilla. Na życzenie klienta możemy dokonać zmian w naszej ofertę i zorganizować dodatkowe atrakcje: karaoke, quady, ściany wspinaczkowe, paintball i inne ... .

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL HALNY***HOTEL HALNY***HOTEL HALNY***HOTEL HALNY***HOTEL HALNY***HOTEL HALNY***HOTEL HALNY***HOTEL HALNY***HOTEL HALNY***HOTEL HALNY***HOTEL HALNY***HOTEL HALNY***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie