Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL HUZAR**


ul.Husarska 2 ,
66-400 Gorzów Wlkp.,
woj. LUBUSKIE
tel.: +48 95 7224407 ,
fax: +48 95 7359145

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 30
Cena za nocleg już od: 130 PLN lub 28 EURO

OFERTA:


Serdecznie witamy i zapraszamy do wirtualnej wycieczki po hotelu HUZAR. Istniejemy od 1997r. Mamy nadzieję, ze udało nam się idealnie dopasować jego położenie. Znajduje się przy wyjeździe z Gorzowa w dwóch, jakże ważnych kierunkach:Gorzów Wlkp. – Kostrzyn – Berlin,Gorzów Wlkp. – Szczecin – Świnoujście Jednocześnie położenie na obrzeżach miasta, pozwala zarówno odpocząć po trudach podróży, jak i w kilka minut dojechać do centrum {10 minut jazdy}.

Jednocześnie położenie na obrzeżach miasta, pozwala zarówno odpocząć po trudach podróży, jak i w kilka minut dojechać do centrum.


Od początku robimy wszystko, aby pobyt u nas był jak wizyta u dobrych znajomych. Czeka na Państwa dwanaście pokoi, w każdym z nich radio, telewizor, WC i łazienka. Telefon przy łóżku umożliwia kontakt ze światem, a bar na dole pozwala odpocząć po ciężkim dniu. Parking hotelowy – to możliwość bezpiecznego pozostawienia samochodu. Latem można wykorzystać ogród hotelowy – na życzenie przygotujemy w nim jedzenie z rusztu.


Niewielka ilość pokoi pozwala, aby każdy gość czuł się domownikiem. Garstka ludzi, pracując u nas, zapewnia Państwu spokojny wypoczynek. Dyskretnie zaspokajając Państwa potrzeby, chcemy by powrót do Hotelu Huzar był jak wizyta u dobrych znajomych.


Mamy nadzieję, że ta krótka informacja oraz zamieszczone tu zdjęcia pozwolą, choć odrobinę przedstawić Państwu nasz hotel. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Hotelu Huzar i porównania naszej oferty z rzeczywistością.

NASZA OFERTA W BRANŻACH:

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL HUZAR**
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie