Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL INTER SZABLEWSKI**


ul.Pod Topolami 1,
62-050 Mosina,
woj. WIELKOPOLSKIE
tel.: +48 61 8132112,
fax: +48 61 8132112

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 150
Cena za nocleg już od: 130 PLN lub 30 EURO

OFERTA:


Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do Hotelu Inter Szablewski. Obiekt znajduje się w zachodniej Wielkopolsce, zaledwie 25 km od Poznania, w pobliżu drogi E261. Położony wśród lasów i jezior Wielkopolskiego Parku Narodowego jest idealnym miejscem do organizowania konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych, imprez okolicznościowych i wypoczynku. Charakterystyczna dla tego miejsca przyroda, piękne widoki i bezpośrednie obcowanie z naturą sprzyjają wypoczynkowi niezależnie od pory roku. Nasi Goście korzystać mogą ze 150 miejsc hotelowych w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz telewizję satelitarną.

W hotelu znajdują się również - restauracja z tarasem i widokiem na jezioro oraz sauna fińska. Ponadto do dyspozycji Gości oddajemy trzy doskonale wyposażone oraz klimatyzowane sale konferencyjne i bankietowe.
Nasza restauracja to miejsce, w którym może odbyć się zarówno lunch w przerwie konferencji, jak i wystawny obiad lub uroczysty bankiet. Przygotujemy imprezę w domu, ogrodzie, Państwa biurze, jak i innych miejscach poczynając od małych uroczystości po wielkie gale. Nasi Goście mogą również odpoczywać na tarasie restauracji i rozkoszować się widokiem na malownicze Jezioro Dymaczewskie.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie planowania i organizacji imprez oraz cateringu.
Organizujemy konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Klimatyzowane sale konferencyjne posiadają pełne zaplecze techniczne, a bogata oferta pozwoli sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Na największej z sal możemy zorganizować konferencję czy szkolenie nawet dla 120 osób.

Ponadto dysponujemy zadaszonym miejscem nawet dla 1000 osób na przygotowanie grilla lub ogniska, boiskiem wielofunkcyjnym oraz salą bilardową.

Jednym z najlepszych sposobów nawiązywania znajomości i umacniania już istniejących jest z całą pewnością wspólna zabawa. Dzięki zebranemu doświadczeniu proponujemy Państwu zróżnicowaną gamę programów integracyjnych dla różnych odbiorców.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL INTER SZABLEWSKI**HOTEL INTER SZABLEWSKI**HOTEL INTER SZABLEWSKI**HOTEL INTER SZABLEWSKI**HOTEL INTER SZABLEWSKI**HOTEL INTER SZABLEWSKI**HOTEL INTER SZABLEWSKI**HOTEL INTER SZABLEWSKI**HOTEL INTER SZABLEWSKI**HOTEL INTER SZABLEWSKI**HOTEL INTER SZABLEWSKI**
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie