Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL JAN***


ul.Leśna 1,
89-400 Sępólno Krajeńskie,
woj. KUJAWSKO-POMORSKIE


Liczba miejsc: 47
Cena za nocleg już od: 119 PLN lub 27 EURO

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalatelefontvtvsat

OFERTA:


Witamy Państwa serdecznie i zapraszamy do pobytu w naszym hotelu.

Budynek został zmodernizowany w 2003 roku i uzyskał status hotelu ***.

Atutem dobrego wypoczynku jest położenie hotelu w otoczeniu lasu, nad pięknym czystym Jeziorem Sępoleńskim, którego widok można podziwiać z okien budynku. Urokliwa okolica sprzyja wypoczynkowi, gdyż hotel oddalony jest od centrum miasta o 1000 m. Tu fachowa obsługa zapewni Państwu wypoczynek w przytulnych pokojach i smacznie nakarmi.
Oferujemy Państwu 20 komfortowo wyposażonych pokoi.Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, radio, dostęp do internetu. Niebagatelną sprawą jest fakt, że przy każdym pokoju jest osobna łazienka.

Pragniemy poinformować, że dysponujemy też pokojem dla osoby niepełnosprawnej.
Na gości zawsze oczekuje miła obsługa w restauracji. 120 osób mogą pomieścić 2 sale, które po zamknięciu stanowią 2 oddzielne pomieszczenia.

Duża sala posiada 60-80 miejsc konsumpcyjnych.
Mała sala przygotowana jest na 24 miejsca w układzie szkoleniowym, 40 miejsc w ukłądzie kinowym.

Restauracja czynna jest w godzinach od 8.00 do 22.00, ale całą dobę obsługę znajdą Państwo w kawiarni i barze. Sezonowo czynna jest też „Kawiarenka na wodzie”, w której organizujemy imprezy weekendowe – biesiady, dancingi, dyskoteki itp.

Z restauracji prowadzi wyjście na taras z widokiem na plażę i jezioro. Tam można posiedzieć i wypoczywać oraz posilić się.

Szef kuchni poleca tradycyjne dania polskie w apetycznej oprawie.
Chcielibyśmy podkreślić, że istnieje również możliwość organizowania konferencji. Dysponujemy sprzętem niezbędnym do prowadzenia szkoleń (rzutnik, flipchart), a także mamy możliwość wypożyczania go w zależności od potrzeb zainteresowanych naszą ofertą.

Z pewnością widok lasu i jeziora podziała kojąco na uczestników konferencji, co ma duże znaczenie w osiągnięciu efektywności pracy.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie