Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL JAN***


ul.Grodzka 11,
31-006 Kraków,
woj. MAŁOPOLSKIE


Liczba miejsc: 70
Cena za nocleg już od: 280 PLN lub 65 EURO

klimanetpralniaroomservicesalatelefontvwinda

OFERTA:


Hotel Jan znajduje się przy ulicy Grodzkiej 11, zaledwie kilkadziesiąt metrów od Rynku Głównego - serca Starego Krakowa. Stąd jest wszędzie blisko!
Kilkuminutowy spacer wystarczy, aby dotrzeć do najwspanialszych zabytków naszego miasta - Zamku Królewskiego na Wawelu, Uniwersytetu Jagiellońskiego, teatrów, muzeów, galerii, antykwariatów czy sklepów. W ciągu dziesięciu minut, pieszo dojdziemy do Dworca Głównego PKP i PKS.
Hotel Jan mieści się w liczącej pięć wieków zabytkowej kamienicy. Jego symbolem, umieszczonym w znaku firmowym jest renesansowa kolumna, którą odkryto w trakcie prac konserwatorskich, w jednej ze ścian budynku. Historia i tradycja sąsiadują tu z nowoczesnością.
Oferujemy 70 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych . Każdy pokój posiada łazienkę, TV, telefon, stałe łącze internetowe. Do dyspozycji gości oddajmy odnowioną w starym stylu piwnicę spełniającą funkcję sali śniadań.
Goszcząc w Hotelu Jan zanurzycie się państwo w magicznej atmosferze Krakowa, które tworzą tętniące życiem kafejki, puby i ukryte w romantycznych zaułkach restauracje. Do późnej nocy można bawić się w dziesiątkach klubów i dyskotek.

Hotel Jan ze swoimi umiarkowanymi cenami będzie dla Państwa idealnym miejscem pobytu w naszym starym królewskim mieście.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***HOTEL JAN***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie