Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL KAZIMIERZ II*** -10%


ul.Starowiślna 60,
31-035 Kraków,
woj. MAŁOPOLSKIE


Liczba miejsc: 28
Cena za nocleg już od: 235 PLN lub 52 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

cafedrinkbarnetparkingrestauracjasalatelefontvtvsat

OFERTA:


Hotel Kazimierz II położony jest w centrum Krakowa, w dawnej żydowskiej dzielnicy – Kazimierz, w odległości ok. 15 minut spacerem od Rynku Głównego.
Dogodna lokalizacja hotelu ułatwia zwiedzanie najważniejszych punktów zabytkowego Krakowa – dzielnicy Kazimierz, Starego Miasta, Wawelu.
Stąd również istnieje dogodny dojazd do słynnej Kopalni Soli w Wieliczce.
Do dyspozycji Gości oddajemy 23 pokoje, 1 i 2-osobowe (z możliwością dostawek).
Każdy pokój jest komfortowo wyposażony - z łazienką (WC, prysznic), TV-sat, radiem, telefonem oraz dostępem do Internetu.
Dysponujemy również własnym monitorowanym parkingiem oddalonym ok. 150 m od Hotelu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone pokoje, Salę Parterową, w której organizujemy szkolenia i spotkania biznesowe oraz salę restauracyjną w odnowionych, szykownie urządzonych podziemiach hotelu.
Miło nam będzie zorganizować dla Państwa przyjęcie weselne, komunijne, firmowe szkolenie czy imieniny bliskiej osoby.

Naszą ofertę gastronomiczną uzupełniliśmy o organizację imprez firmowych. Rozumiejąc, że każde wydarzenie jest inne - naszą oferte projektujemy indywidualnie, dostosowując do wielkości firmy i wysokości budżetu. Całość oferty gastronomicznej możemy uzupełnić o dodatkowe atrakcje (DJ, występy zespołów muzycznych i tanecznych, występy fakira itd.). Zawsze staramy się aby ten dzień i wieczór pozostał niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników i zaproszonych przez Państwa gości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami - profesjonalnie i rzetelnie przygotujemy ofertę, która spełni Panstwa oczekiwania.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL KAZIMIERZ II***HOTEL KAZIMIERZ II***HOTEL KAZIMIERZ II***HOTEL KAZIMIERZ II***HOTEL KAZIMIERZ II***HOTEL KAZIMIERZ II***HOTEL KAZIMIERZ II***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie