Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL LAGUNA***


ul.Leśna 6,
44-172 Niewiesze k/Gliwic,
woj. ŚLĄSKIE


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 150 PLN lub 33 EURO

aparatcafedrinkbarklimanetparkingrestauracjatelefontvtvsat

OFERTA:


Hotel Laguna - bardzo kameralny, o niepowtarzalnej atmosferze, usytuowany jest w kompleksie leśnym nad jeziorem Mały Zalew Pławniowicki, tyko 19 km od centrum Gliwic.
Oddany do dyspozycji gości w 1999 roku , zmodernizowany w 2005, gdzie oddaliśmy salę bankietowa 350 m2. Wystarczy tylko krótka droga z Gliwic, Katowic, Opola, Wrocławia aby znaleźć się w zaciszu lasów. Cisza i spokój stwarzają niepowtarzalne warunki do organizowania szkoleń, konferencji, bankietów, wesel, spotkań biznesowych, imprez off roudowych, grilla, festynów, biesiad, ognisk, kulików oraz innych wg życzeń klienta na terenie 1 ha oraz w nieograniczonym otoczeniu lasu.
Zapewniamy, iż nasz personel dołoży wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom stawianym podczas pobytu w Kompleksie Hotelowo-Gastronomicznym LAGUNA. Liczymy na udana współpracę i zachęcamy do skorzystania z przedstawionej oferty.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL LAGUNA***HOTEL LAGUNA***HOTEL LAGUNA***HOTEL LAGUNA***HOTEL LAGUNA***HOTEL LAGUNA***HOTEL LAGUNA***HOTEL LAGUNA***HOTEL LAGUNA***HOTEL LAGUNA***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie