Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESS


ul.Dorszowa 3,
76-153 Darłowo - Darłówko Zachodnie,
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE


Liczba miejsc: 236
Cena za nocleg już od: 290 PLN lub 65 EURO

basencafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalasaunasolariumtelefontvtvsatwindazwierzeta

OFERTA:


Hotel SPA Lidia posiada 118 pokoi i położony jest w cichej części Darłówka Zachodniego, tuż nad brzegiem morza, w otoczeniu pasa leśnego i szerokiej, piaszczystej plaży. To wyjątkowe miejsce, w którym natura stworzyła idealne warunki do udanego wypoczynku. Ciche, przytulne i komfortowe wnętrza hotelu, harmonijnie połączone z urokami nadmorskiego klimatu, wspólnie tworzą atmosferę pełną relaksu i wyciszenia.

Nasi goście mogą cieszyć się czarem klimatyzowanej kawiarni z drink barem i stylowej restauracji, korzystać z atrakcji kompleksu Wellness i SPA – weekend, wakacje, każdego dnia oraz nadmorskich spacerów piaszczystą plażą przy chłodnym powiewie wieczornej bryzy. W budynku hotelowym znajdują ponadto sala konferencyjna na 300 osób z widokiem na morze, klub nocny z dwutorową kręgielnią i bilardem, kompleks wodny z 2 basenami, jacuzzi wewnętrznym i zewnętrznym, łaźnią parową oraz sauną fińską.

Atrakcją hotelu jest nowoczesny i doskonale wyposażony kompleks SPA. Nad morzem, w otoczeniu specjalistów od urody - oferujemy szeroką gamę zabiegów na ciało i twarz jako autoryzowany Instytut Thalgo.

SPA&Wellness

Atrakcją hotelu jest nowoczesny i doskonale wyposażony kompleks SPA. Oferujemy tu szeroką gamę zabiegów m.in. masaże klasyczne i lecznicze, aromaterapię oraz terapie z udziałem wody. Nasi goście mogą tu także korzystać z groty solnej i kapsuły SPA.

Do Państwa dyspozycji pozostaje salon kosmetyczny i fryzjerski. Kompleksowa i dopasowana do indywidualnych potrzeb pielęgnacja ciała połączona z najwyższą jakością preparatów oraz profesjonalną opieką lekarza i kosmetyczek przyniesie ukojenie wszystkim zmysłom.

Hotel Lidia jest autoryzowanym Instytutem Thalgo.

Zapraszamy na specjalnie dobre pakiety SPA na weekend, tydzień lub na promocyjne pakiety 6-cio dniowe od niedzieli do piątku.

Hotel Lidia dysponuje 5 wielofunkcyjnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić od 20 do 300 uczestników. Atutem centrum konferencyjnego hotelu jest przestronna i dobrze wyposażona sala konferencyjna na 300 osób z widokiem na morze - doskonałe miejsce, by profesjonalnie przeprowadzić szkolenie, konferencję, imprezę integracyjną, a przy okazji... rozmarzyć się wpatrując w panoramę morza.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESSHOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESSHOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESSHOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESSHOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESSHOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESSHOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESSHOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESSHOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESSHOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESSHOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESSHOTEL LIDIA**** SPA&WELLNESS
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie