Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWEREKOMENDOWANY

HOTEL NAWIGATOR***


ul.Zdrojowa 28,
34-460 Szczawnica,
woj. MAŁOPOLSKIE
tel.: (018) 540 04 40,
fax: (018) 26 222 71

 Promocja
 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 120
Cena za nocleg już od: 115 PLN lub 25 EURO

OFERTA:


W naszym hotelu, czeka na Państwa 120 komfortowych miejsc noclegowych w 57 pokojach 1-, 2- i 3-osobowych oraz w pokojach typu studio i Apartamentach.
Każdy pokój w hotelu Nawigator posiada własna łazienkę, wyposażony jest w telewizor, radio, telefon, lodówkę i czajnik. Pokoje 2- osobowe oraz dwupokojowe apartamenty posiadaja balkony, z których rozciaga się zapierajacy dech w piersiach widok na przepiękna panoramę Pienin.
Na miłe rozpoczęcie dnia zapraszamy naszych gości na pyszne śniadanie w formie bufetu.

Hotel Nawigator dysponuje trzema salami konferencyjnymi, mogącymi pomieścić łącznie do 220 osób. Wszystkie sale posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu i wyposażone są w niezbędny sprzęt do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Duża sala konferencyjna o powierzchni 130 m2 może pomieścić, w zależności od układy krzeseł, do 120 os. Jest ona doskonałym miejscem na organizację konferencji oraz dużych szkoleń czy prezentacji. Średnia sala o powierzchni 73 m2 jest idealnym miejscem na szkolenia i zebrania do 70 osób. Mała sala konferencyjna, o powierzchni 37 m2, znakomicie nadaje się na obrady panelowe lub mniejsze spotkania biznesowe.
Oferujemy pełną obsługę gastronomiczną kongresów, konferencji oraz szkoleń i spotkań biznesowych. W ciągu dnia przygotujemy dla Państwa smaczny poczęstunek, gustowny coffee break lub smaczny obiad. Wieczorem zapraszamy do hotelowej restauracji na elegancka kolację.

Do dyspozycji gości Hotelu Nawigator oddajemy gabinet masażu,stół bilardowy oraz monitorowany parking samochodowy oraz bezprzewodowy internet WiFi
W trosce o naszych najmłodszych gości, przygotowaliśmy dla nich miejsce do zabawy.

Miłośników wieczornych spotkań towarzyskich zapraszamy do naszego baru na pyszną kawę lub drinka.

Szczawnica jest doskonałym miejscem dla ludzi poszukujących aktywnego, relaksującego i kulturalnego wypoczynku. To jedno z najpiękniejszych zdrojowisk w Polsce.
Miejscowość jest doskonale znana ze swego mikroklimatu, czystego powietrza, nieprzeciętnych walorów przyrodniczych i krajobrazowych, a przede wszystkim z występowania leczniczych wód mineralnych.
Uzdrowisko Szczawnica oferuje bogatą gamę zabiegów rehabilitacyjno-leczniczych, specjalizuje się głównie w leczeniu chorób dróg oddechowych i schorzeń układu ruchu. Źródła wody o leczniczych właściwościach ujęte w zdrojach Magdaleny, Jana, Stefana, Józefiny, Józefa, Szymona, Heleny i Pitoniakówki najlepiej spożywać w odrestaurowanym wnętrzu Pijalni Wód Mineralnych na Placu Dietla, zaledwie 50 metrów od Hotelu Nawigator. Niewiele dalej mamy do sanatoryjnej bazy zabiegowej, która mieści się w Inhalatorium i Zakładzie Przyrodoleczniczym.
Szczawnica to nie tylko wody mineralne i zabiegi, ale również przepiękne krajobrazy, wspaniałe szlaki turystyczne, po których można wędrować pieszo, wybrać się na konną przejażdżkę czy pojeździć rowerem. Zimą to wymarzone miejsce dla amatorów białego szaleństwa. Jedną z największych atrakcji regionu jest spływ Przełomem Dunajca oraz kajakarstwo górskie.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL NAWIGATOR***HOTEL NAWIGATOR***HOTEL NAWIGATOR***HOTEL NAWIGATOR***HOTEL NAWIGATOR***HOTEL NAWIGATOR***HOTEL NAWIGATOR***HOTEL NAWIGATOR***HOTEL NAWIGATOR***HOTEL NAWIGATOR***HOTEL NAWIGATOR***HOTEL NAWIGATOR***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie