Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL OLSZTYN


ul.Nad Łyną 6,
06-511 HGFDS,
woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
tel.: +48 89 541-45-45,
fax: +48 89 541-45-45

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 90 PLN lub 19 EURO

OFERTA:


SAK jest firmą prywatną od 1990 roku, wtedy postanowiliśmy wybudować tuż przed Olsztynem hotel, którego główną zaletą będą tanie noclegi w Olsztynie i wygodne pokoje noclegowe Olsztyn noclegi SAK. Ustronne otoczenie w przyjaznym, ekologicznym środowisku, to doskonały dodatek i plus tanie noclegi Olsztyn hotel, dający gościom możliwość spokojnego i zdrowego odpoczynku. Od centrum miasta dzieli nas tylko pięć minut jazdy samochodem ( 5,6km).
Chcesz zobaczyć jak rzeczywiście jet pięknie i zdrowo?
SAK Motel Olsztyn Pensjonat – taka była pierwsza nazwa obiektu restauracyjno – noclegowego, który wybudowany na wzniesieniu, sąsiaduje z aromatycznym sosnowym lasem. A z drugiej roztacza się widok na dolinę po której piękną serpentyną wije się rzeka Łyna płynąca do Olsztyna – to właśnie ten fragment rzeki jest często fotografowany przez Gości, turystów i profesjonalistów, a następnie umieszczany w albumach, czasopismach i kalendarzach. Za doliną na kolejnym wzgórzu widać miasto Olsztyn. Mamy więc dużo przyjaznej przestrzeni i piękną okolicę, którą zamieszkuje liczna gromada różnorodnej zwierzyny i ptactwa. Jest tu istny rezerwat przyrody, w którym można spotkać sarnę, jelenia, bobra, lisa, jenota, wiewiórkę, a także jastrzębia, bociana, czaplę, łabędzie, kaczki krzyżówki, słowiki i wiele innych żyjątek. Wystarczy wybrać się na relaksujący spacer. Wieczorem słychać cykady i kumkanie żab, które niczym kołysanka na dobranoc, sprawiają, że jest to korzystne miejsce na wygodne noclegi w Olsztynie, dla gości pragnących wypocząć: na urlopie, w wakacje, weekend lub w podróży.
W tym idealnym, pięknym miejscu od ponad 18 lat z sukcesami wynajmujemy gościnne pokoje hotelowe, a w restauracji serwujemy pyszne całodzienne wyżywienie, ku zadowoleniu naszych gości. Wykorzystaj te doskonałe warunki do solidnego udanego wypoczynku! Spędź wygodnie i godnie swój czas wolny!

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL OLSZTYN
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie