Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL OLYMPIC*** -12%


ul. Leśna 15a,
64-510 Wronki,
woj. WIELKOPOLSKIE
tel.: +48 67 254 55 00,
fax: +48 67 254 55 11

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 64
Cena za nocleg już od: 190 PLN lub 41 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 12%

OFERTA:


OLYMPIC HOTEL mieści się we Wronkach, w samym sercu Wielkopolski. Od Poznania odległy jest zaledwie o 50km, od Gorzowa o 80km a od Piły o 65km. To idealne miejsce do organizacji różnego typu konferencji, seminariów, spotkań biznesowych, firmowych spotkań integracyjnych, uroczystości rodzinnych czy pobytów weekendowych. Nasz hotel przyjmuje również grupy sportowe.
W pełni klimatyzowany obiekt posiada 64 miejsca noclegowe, w pokojach 1- i 2-osobowych. Poprzez dołożenie dostawek do pokoi, ilość miejsc noclegowych można zwiększyć do 80.
Restauracja poleca znakomitą kuchnię staropolską i europejską, a w pubie raczyć się można wyśmienitymi trunkami i przeżywać iście sportowe emocje, oglądając mecz na jednym z trzech telewizorów plazmowych.

W trosce o zdrowie i kondycję naszych gości zapraszamy do skorzystania z bogatego zaplecza Centrum Odnowy Biologicznej. Do Państwa dyspozycji oddajemy także doskonale wyposażoną salę audiowizualną oraz salę wielofunkcyjną, gdzie można zorganizować konferencję lub szkolenie, zagrać w tenisa stołowego, odbyć zajęcia gimnastyczne czy urządzić imprezę taneczną.

PAKIETY
SYLWESTER214

NASZA OFERTA W BRANŻACH:

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL OLYMPIC***HOTEL OLYMPIC***HOTEL OLYMPIC***HOTEL OLYMPIC***HOTEL OLYMPIC***HOTEL OLYMPIC***HOTEL OLYMPIC***HOTEL OLYMPIC***HOTEL OLYMPIC***HOTEL OLYMPIC***HOTEL OLYMPIC***HOTEL OLYMPIC***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie