Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL OLYMPIC**** -25%


u.Grażyńskiego 10,
43-450 Ustroń,
woj. ŚLĄSKIE
tel.: +48 33 854 43 33,
fax: +48 33 854 43 32

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 130
Cena za nocleg już od: 310 PLN lub 67 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 25%

OFERTA:


Mamy przyjemność zaprezentować Hotel OLYMPIC**** usytuowany w samym sercu Ustronia - miejscowości o wspaniałych walorach turystycznych, położonej na południu Polski w Górach Beskidu Śląskiego.
Swoje malownicze położenie OLYMPIC**** zawdzięcza płynącej zaraz obok rzece Wiśle otoczonej przez przepiękne pasma górskie i porastające je lasy. Ustroń od dawna stanowi doskonałe miejsce na wypoczynek, relaks, jak również aktywne spędzanie wolnego czasu. Jeśli pragną Państwo odpocząć od zgiełku miasta, skorzystać z bogatej oferty imprez towarzyszących, napawać się świeżym, górskim powietrzem, a jednocześnie spędzić czas w miejscu o wysokim standardzie świadczonych usług, Hotel OLYMPIC**** jest idealnym miejscem.

W celu kompleksowej obsługi grup zorganizowanych prosimy o kontakt z Działem Marketingu, który gwarantuje Państwu kompleksową obsługę konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i spotkań integracyjnych, oraz odpowie Państwu na wszelkie pytania.

Dla grup zorganizowanych mamy bardzo atrakcyjne oferty, które wraz z odpowiednią oprawą będą wspaniałym prezentem dla Państwa klientów, czy pracowników.

Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja i Pracownicy Hotelu Olympic****

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL OLYMPIC****HOTEL OLYMPIC****HOTEL OLYMPIC****HOTEL OLYMPIC****HOTEL OLYMPIC****HOTEL OLYMPIC****HOTEL OLYMPIC****HOTEL OLYMPIC****HOTEL OLYMPIC****HOTEL OLYMPIC****HOTEL OLYMPIC****HOTEL OLYMPIC****
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie