Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL ORIENT**** -5%


ul.Sołtysowska 25b,
31-589 Kraków,
woj. MAŁOPOLSKIE
tel.: +48 12 646 91 00, +48 695 377 725,
fax: +48 12 646 92 02

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 120
Cena za nocleg już od: 125 PLN lub 29 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 5%

OFERTA:


Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług wyjątkowego, wielokrotnie nagradzanego Hotelu Orient **** zarządzanego przez Turystyczną Sieć Marzeń – Grupę Geovita, będącego własnością Spółki Poszukiwania Nafty i Gazu w Krakowie. Powstały w 2000 roku Hotel Orient stara się biec z nurtem rozwijającej się branży hotelarskiej przez co nadal zaskakuje świeżością. Obiekt stanowi wysublimowane połączenie elegancji z nowoczesnością i komfortem. Sąsiadujący z holem recepcji przeszklony basen stanowi nie tylko niezastąpione miejsce relaksu, ale również niezwykle oryginalną aranżację, która przyciąga uwagę wszystkich Gości. Niepowtarzalny wystrój Hotelu oraz jakość świadczonych w nim usług sprawiają, że Hotel był i jest miejscem wypoczynku wielu znanych osobistości.

Niewątpliwym atutem obiektu jest jego dogodne położenie. Znajduje się on nieopodal hali wystawowej Krakowskich Targów, głównych przedsiębiorstw Nowej Huty jak również Centrum Handlowego M1 oraz Plaza. Niedaleko stąd również do takich ośrodków kulturalnych jak Muzeum Lotnictwa czy też Muzeum Nowej Huty. Mimo iż Hotel usytuowany jest z dala od ruchliwych ulic miasta, posiada on doskonałe połączenie z węzłem komunikacyjnym i łatwy dostęp do godnych zwiedzenia miejsc w Krakowie. Hotel znajduje się w swoistej enklawie spokoju. Obiekt otoczony jest zielenią a ogród grillowy oddany do dyspozycji gości stanowi idealne miejsce na wieczorne barbecue.

Hotel Orient jest doskonale przygotowany do organizacji i obsługi:

- konferencji;
- szkoleń;
- kameralnych spotkań biznesowych;
- bankietów;
- firmowych imprez integracyjnych i motywacyjnych;
- eventów;
- imprez rodzinnych (przyjęcia weselne, komunie, chrzciny i innych).

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL ORIENT****HOTEL ORIENT****HOTEL ORIENT****HOTEL ORIENT****HOTEL ORIENT****HOTEL ORIENT****HOTEL ORIENT****HOTEL ORIENT****HOTEL ORIENT****HOTEL ORIENT****HOTEL ORIENT****HOTEL ORIENT****
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie