Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL ORLIK


ul. Kościuszki 7 ,
33-380 Krynica Zdrój,
woj. MAŁOPOLSKIE
tel.: +48 18 533 03 75 ,

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 43
Cena za nocleg już od: 59 PLN lub 12 EURO

OFERTA:


Serdecznie zapraszamy Państwa do nowo otwartego obiektu hotelowego ORLIK w Krynicy-Zdroju.

ORLIK to kameralny obiekt, wyróżniający się na tle hoteli w Krynicy bardzo dogodną lokalizacją, zaledwie 100 m od Deptaku.

Usytuowanie w cichej, "ślepej" ulicy pozwala na spokojny i udany wypoczynek. Przed obiektem hotelowym bezpieczny, bezpłatny parking. Parking strzeżony, płatny 200 m od naszego budynku - takich udogodnień nie znajdziesz w żadnym hotelu.
Posiadamy 22 pokoje (1 , 2 i 3 osobowe) z możliwością łączenia pokoi w studia 4 , 6 i 7 osobowe.

Większość pokoi z balkonami z widokiem na uzdrowisko. W pobliżu przebiega szlak turystyczny na Jaworzynę Krynicką. Wszystkie pokoje z łazienkami. Wyposażenie na poziomie najlepszych hoteli: w pokoju duże, bardzo wygodne łoże małżeńskie lub dwa osobne łóżka, telewizor LCD z telewizją kablową, lodówka, czajnik elektryczny, filiżanki, szklanki, ręczniki.

Posiadamy salę konferencyjną na 50 osób. Przyjmiemy grupy na szkolenia i spotkania integracyjne z bogatym programem imprez towarzyszących.

Na miejscu śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Bardzo smaczna, międzynarodowa kuchnia której nie znajdziesz w żadnym krynickim hotelu. Obiady i obiadokolacje serwowane do stolika.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL ORLIKHOTEL ORLIKHOTEL ORLIKHOTEL ORLIKHOTEL ORLIKHOTEL ORLIKHOTEL ORLIKHOTEL ORLIKHOTEL ORLIKHOTEL ORLIKHOTEL ORLIKHOTEL ORLIK
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie