Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL OSSA**** Congress & SPA -25%


ul.Ossa 1,
96-200 Rawa Mazowiecka,
woj. ŁÓDZKIE


Liczba miejsc: 300
Cena za nocleg już od: 350 PLN lub 76 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 25%

basencafedrinkbarparkingrestauracjaroomservicesaunatelefontvtvsat

OFERTA:


Serdecznie witamy na stronach Hotelu Ossa**** Congress & Spa. W skład rozbudowanego i atrakcyjnego, wielofunkcyjnego kompleksu wchodzi hotel z zespołem sal konferencyjnych i bogatym centrum rekreacyjnym. Wszystkim naszym Gościom oferujemy szereg atrakcji, które uprzyjemnią pobyt w naszym hotelu. Przygotowaliśmy dla Państwa piękne pokoje, z malowniczymi widokami na okolicę; firmom udostępniamy przestronne sale, specjalnie przygotowane na konferencje, kongresy, szkolenia, sympozja itp. Wyposażyliśmy je w niezbędny sprzęt techniczny, nowoczesny system nagłaśniający, istotny na tego rodzaju spotkaniach. Czas wolny miło będzie upływał w restauracjach, czy barach, a miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu z pewnością docenią uroki piaszczystej plaży przy stawie, skorzystają z kortów tenisowych czy ze sportowego boiska.
Z kolei o zdrowie i urodę zadba instytut wellness & spa, oferujący szereg zabiegów kosmetyczno-pielęgnujących.

Hotel Ossa**** Congress & Spa położony jest w samym środku Polski, co sprawia, że łatwo do niego dojechać z każdego miejsca w kraju, zwłaszcza ze względu na doskonałe połączenia z największymi aglomeracjami. Na przykład od Gdańska obiekt jest położony w odległości 335 kilometrów - najprostszy dojazd popularną siódemką (droga krajowa nr 7 łącząca Gdańsk z Warszawą), nie powinien przekraczać 4 godzin. Z kolei od Białegostoku obiekt jest położony w odległości 260 kilometrów. Tutaj trasa biegnie drogą łączącą Białystok z Warszawą. Jest to trasa szybkiego ruchu, dlatego też dojazd zajmie niecałe 3 godziny. Tyle samo czasu trzeba przeznaczyć na podróż z południa Polski – z Krakowa, aby dojechać do naszego hotelu, należy pokonać 270 kilometrów. Trasa biegnie przez piękne tereny zwłaszcza w okolicy Radomia i Kielc. Najdłuższą trasę do pokonania mają osoby wyruszające ze Szczecina – aby przejechać 475 kilometrów, trzeba na to przeznaczyć około 5 godzin.

Od Warszawy hotel położony jest w odległości zaledwie 60 kilometrów. Dojazd z Warszawy zajmuje tylko 40 minut.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL OSSA**** Congress & SPAHOTEL OSSA**** Congress & SPAHOTEL OSSA**** Congress & SPAHOTEL OSSA**** Congress & SPAHOTEL OSSA**** Congress & SPAHOTEL OSSA**** Congress & SPAHOTEL OSSA**** Congress & SPAHOTEL OSSA**** Congress & SPAHOTEL OSSA**** Congress & SPAHOTEL OSSA**** Congress & SPAHOTEL OSSA**** Congress & SPAHOTEL OSSA**** Congress & SPA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie