Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL PAŁAC


Zawichost,
27-630 Czyżów Szlachecki,
woj. ŚWIĘTOKRZYSKIE


Liczba miejsc: 100
Cena za nocleg już od: 100 PLN lub 21 EURO

cafedrinkbarparkingrestauracjasalatelefontvtvsat

OFERTA:


Zapraszając Państwa do odwiedzin Pałacu w Czyżowie Szlacheckim, jesteśmy pewni, że znajdą tutaj Państwo zarówno spokój, jak i wiele atrakcji.
Na kolejnych stronach pragniemy przedstawić zalety pobytu w naszym Pałacu, jego historię i stan obecny. W doprowadzenie go do obecnego stanu włożylismy wiele lat pracy, serca i oddania.
Dlatego warto tutaj przyjechać, choćby na chwile.
Nasze wieloletnie doświadczenie uczy, że jesli zechcą Państwo odwiedzić nasz Pałac raz, pozostaną naszymi przyjaciółmi na lata.
Zapraszamy do starej rezydencji szlacheckiej, gdzie historia i nowoczesność to dwie strony tego samego pałacu.
W pałacu można wynająć pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami.
Dwójka kosztuje 100-120 zł.
Nocleg dla grup zorganizowanych już od 30 zł od osoby.
Obiady i pozostałe posiłki w pałacowej restauracji po wcześniejszym zamówieniu. Bez zamówienia można tam dostać kawę, zimne napoje czy lody.
Proponujemy Państwu trasy wycieczkowe, które można rozpocząć od śniadania w Czyżowie i wieczorem powrócić na grilla czy ognisko do Pałacu. Położenie Pałacu jest bowiem wyjątkowe, leży on w pobliżu wielu, szczególnie latem, atrakcyjnych turystycznie miejscowości.
Nie należy zapominać, że oferujemy na miejscu wiele mozliwości przyjemnego spędzenia czasu. Jeśli pragniemy uciec od gwaru i problemów cywilizacji w naszej ofercie znajdą Państwo spokój i ciszę. Zapraszamy na jazdę konną, bryczką, spacery po terenach czystych i bezpiecznych a także wędkowanie i sporty wodne na dwóch osobnych akwenach.
Rezerwat przyrody "Zielonka". Rezerwat leśny (powierzchnia 21,09 ha) położony jest na terenie Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski. Utworzony został w 1974 r. Jest to rezerwat częściowo naturalnego zespołu leśnego, rosnącego na siedlisku lasu świeżego (dębowo-lipowego), charakterystycznego dla gleb lessowych. Zachwycają okazy starych dębów, lip i innych gatunków. Kompleks leśny wchodzi na zbocze doliny Czyżówki i stad jego malowniczy wygląd. Ścieżki "Zielonki" nadają się na spacery, a także dla sportowców na bardziej forsowne marsze, biegi i siłowe treningi. "Zielonka" to również cząstka lokalnej tradycji. Tu miał się znajdować ośrodek kultu pogańskiego (nazwa lokalna Gaj), tu miała kryć się powstańcza partia w 1863 r., tu również przebywali domownicy i goście pałacu. Można też z niego urządzać wycieczki piesze bądź rowerowe (samochodowe również) w pobliskie okolice.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL PAŁAC
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie