Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL PEGAZ


ul.M.Skłodowskiej-Curie 10a,
85-094 Bydgoszcz,
woj. KUJAWSKO-POMORSKIE


Liczba miejsc: 22
Cena za nocleg już od: 150 PLN lub 34 EURO

cafedrinkbarparkingrestauracjasalatelefontv

OFERTA:


Z wielką przyjemnością chcielibyśmy Państwu zaprezentować ofertę naszego kameralnego i przytulnego Hotelu. Nasz Hotel przyjmuje swych gości nieprzerwanie od 1981 roku. Niewątpliwie wielką jego zaletą jest lokalizacja - znajduje się on w centrum miasta przy stadionie BKS Polonia Bydgoszcz oraz przy Szpitalu Klinicznym Akademii Bydgoskiej. Hotel Pegaz ma zaspokajać przede wszystkim gusta osób aktywnych, których czas płynie szybko i którym odpoczynek oraz domowe zacisze jest potrzebne do gromadzenia energii przydatnej w ciągu dnia. Pomogą w tym położone bardzo blisko Hotelu: Klub Odnowy Biologicznej z masażami i hydromasażami, sauną, solarium, siłownią, salą gimnastyczną oraz 50 m od Hotelu korty do tenisa ziemnego.
Dysponujemy 22 miejscami noclegowymi w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych i apartamentach (3 osoby). W luksusowo i gustownie urządzonych pokojach znajduje się łazienka, telefon oraz telewizor.
Restauracja Hotelu Pegaz została otwarta w listopadzie 2002 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno gości hotelowych jak również klientów z zewnątrz. Z pewnością wpływa na to ciekawe menu, które cechuje przede wszystkim różnorodność dań począwszy od staropolskich przez typowo myśliwskie a kończąc na kuchni włoskiej.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL PEGAZHOTEL PEGAZHOTEL PEGAZHOTEL PEGAZHOTEL PEGAZ
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie