Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL PERŁA***


ul.Zakopiańska 180b,
30-453 Kraków,
woj. MAŁOPOLSKIE
tel.: 012 267 31 92,
fax: 012 267 40 27

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 200 PLN lub 43 EURO

OFERTA:


Perła to idealne połączenie tradycyjnej gościnności z nowoczesną i komfortową przestrzenią. To miejsce pełne przytulnej, domowej atmosfery i personelu, który dołoży wszelkich starań by czuli się Państwo w Krakowie jak najlepiej. Doskonała lokalizacja sprawia, że Hotel Perła to idealne miejsce dla wszystkich, którzy planują w Krakowie pobyt wypoczynkowy lub biznesowy. W naszym hotelu czekają na Państwa wygodne pokoje 1,2 i 3 -osobowe oraz komfortowe apartamenty o bogatym wyposażeniu.
Ponadto Perła organizuje wyjazdy turystyczne do Zakopanego, Wieliczki i Oświęcimia.
Hotel gwarantuje także kompleksową obsługę bankietów, konferencji, spotkań biznesowych, towarzyskich i rodzinnych, jak np. jubileusze, komunie czy wesela.
Uroków wykwintnej kuchni i chwil pełnych relaksu zakosztują Państwo w naszym bogato wyposażonym drink barze i restauracji. Do dyspozycji Gości oddajemy wspaniały wybór wysokogatunkowych alkoholi oraz restaurację specjalizującą się w daniach europejskich, a w szczególności w tradycyjnych przysmakach kuchni polskiej.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL PERŁA***HOTEL PERŁA***HOTEL PERŁA***HOTEL PERŁA***HOTEL PERŁA***HOTEL PERŁA***HOTEL PERŁA***HOTEL PERŁA***HOTEL PERŁA***HOTEL PERŁA***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie